Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt egy randira?

Figyelt kérdés
Tehát én 13/f vagyok és ő meg 12/l főleg lányok válaszát várom és Mindenkit kérek hogy mellőzze a ti túl Fiatalok vagytok válaszokat

2014. máj. 26. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl fiatalok vagytok.
2014. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
túl Fiatalok vagytok! na jó, nem viccet félretéve öö de mégis túl Fiatalok vagytok
2014. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Emberek ***** válasza:
Kerdezd meg tole, hogy suli utan lenne-e kedve elmenni fagyizni veled. De barmi mast is kerdezhetsz tole nem kell a fagyizasnak lennie pont. Csak egy dolgot ne tegyel meg! Ne hivd moziba! ;)
2014. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm te egy normális ember vagy
2014. máj. 26. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem aranyosan közelítsd meg a lányt, de fontos ne akkor amikor még ott van másik öt csaj. és ahogy az előző írta hívd el sétálni, fagyizni vagy ajánld fel , hogy haza kíséred, abban az esetbe, ha oda se követi még öt csaj.

Amúgy mi az, hogy fiatalok vagytok? Szerintem egy gyerek nem fiatal a gyerekszerelemhez ez az élet rendje! Senki sem mondta, hogy ő lesz a feleséged. Max. megfogod a kezét, amúgy olyan mintha barátok lennétek.

U.I. Sok sikert! (amúgy ha megtetted írd le, hogy sikerült kíváncsi vagyok) :) ;)

2014. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő légyszíves azt megírnád hogy hogy közelítsem meg mármint részletesen
2014. máj. 26. 17:49
 7/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm 😊
2014. máj. 26. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:
:D Túl fiatalak vagytok! De amúgy, csak szegődj mellé minél gyakrabban, amikor sétál haza, és kísérd végig (/sokáig). Legyél nagyon aranyos-kedves amikor beszélgettek, kérdezz tőle sok kérdést. Tetszeni fog neki hogy érdeklődsz iránta és hogy mindig elkíséred és ő is elkezd majd álmodozni a randizásról, hidd el! :) És amikor már úgy érzed, eljött ez az idő (mondjuk mikor már 5-6 alkalommal hazakísérted), egyszer amikor búcsúztok el egymástól kérdezd meg hogy szeretne-e eljönni fagyizni(/moziba/sétálni/akármi) veled egyszer sulin kívül is.... Csak siess, már mindjárt vége az évnek! ;)
2014. jún. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!