Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a csaj akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a csaj akinek udvarolok az exem keresztnevén szólitattom és most berágott rám meg minden?

Figyelt kérdés
a csaj akinek udvarolok az exem keresztnevén szólitattom és most berágott rám meg minden
2014. máj. 26. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem bocsátanám meg. Nyilván még mindig az exedet szereted !
2014. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát... Gázba vagy.

mondjuk még mindig jobb, mint mikor engem az exem a tesóm nevén szólított

2014. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát kérj bocsánatot. Elmondhatod, hogy fontos az exed de szeretnél túl lépni rajt és, hogy Ő nagyon szimpatikus neked szeretnéd megismerni és vele nem úgy járni mint az exeddel. Szerintem ezt így meg lehet érteni. Én legalábbis adnék még egy esélyt.
2014. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jaaaj nem dől ám össze a világ! :D

engem anno 2 hét járás után nevezett párom az exe nevén. jót nevettünk rajta, és el van felejtve.

2014. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szarban vagy... :D Rózsa, csoki, bocsánatkérések... : D
2014. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez nem egy jó pont...

férfiak ráfoghatják arra h sokáig voltak együtt, megszokásból jött.

engem is hívott a pasim az exe nevén, nem repestem, de tudtam hogy szeret engem, éreztette is. akkoriban sok gond volt az exével...

mindegy! mond neki hogy őt akarod nem az exed, mert akkor nem lett volna vele vége. kérj bocsánatot, ölelkezve. én legalábbis akkor elolvadok :) persze ha nem nagy bűnről van szó

2014. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!