Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt egy huszonéves csaj írta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt egy huszonéves csaj írta ki facebookon. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

"Lássuk be lányok, a rossz fiúkra bukunk..

A csibészekre, ebadtákra.. Akik sosem javulnak meg, de mi mindig ebben bíztunk..

Mindig átvernek minket, így sajnos sosem unalmasak..

Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak..

Várni kell rájuk.. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük..

... Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott.. Csókjuk kábító, begyakorolt..

Ők azok, akikért élünk-halunk..

Akikért biológiai bombánk robban..

Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk.. Ha választani kell,egyből őket választjuk.. ;)"


Persze mondanom sem kell, hogy alatta rengeteg lájk, meg hozzászólás a többi lánytól, hogy "ez mennyire így van". Én nagyon szeretnék hinni benne, hogy a nők nem csak a rosszfiúkra buknak, de komolyan mondom, hogy nem találkozok ilyennel hosszú évek óta. Ti hogy vagytok ezzel?


2014. máj. 25. 15:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Ilyet az agyatlan ribik gondolnak csak, egy igazi, érett gondolkodású nőnek igazi férfi kell.
2014. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez igaz 1-25éves korig
2014. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ez egy Facebook-os ribi, igen, vannak ilyenek + ezeknek a baráti társaságuk is olyan mint ők, ezért a sok helyeslő komment alatta.


Én nem bukom a "rosszfiúkra", kicsit sem indítanak be, nekem egy "jófiú" barátom van és a világért sem cserélném le valami taplóra.

2014. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Huszonéves lány vagyok.

Általában az ilyen férfiak jók az ágyban, de ez se biztos, és csak alkalmi kapcsolatra jók.

Nem bukok a rosszfiúkra, főleg komolyan nem, az tetszik, ha a párkapcsolatban a párom a barátom is, úgymond legfőbb bizalmasom, de az ágyban is jól kijövünk. Ez egy tipikus macsónál nem esélyes, nekem az ilyen meg nem kell.

2014. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha mind ilyen, akkor inkább egyedül rohadok meg.

Nem fogok nap mint nap bulizni, dohányozni, inni a sárgaföldig, aztán szarni mindenkire, tanulásra, munkára, hogy aztán rossz fiú kitüntetést megkapjam.

2014. máj. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kifogott néhány f**szfejt és a többiekről is ilyen véleményt alkot.
2014. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ó, ez bizon (tisztelet a kivételnek) így van! Aztán meg siránkoznak, mikor a pasi semmibe veszi őket, de azért elszakadni, meg normális srácot keresni se nagyon akarnak.
2014. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
inkább arról van szó, hogy az kell, amit nem kaphatunk meg (ez majdnem mindenkinél így van)... aztán felnövünk :)
2014. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ez igaz,de rossz a világ rossz az ember

jó ez így.

2014. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már én is olvastam pár ismerős csajnál. Nem igazán törődöm velük, az ilyen 'nőket' nem tudom emberszámba venni.

Az zavar csak, hogy utána meg minket; átlagos fiúkat cseszegetnek, hogy miértnem szeretjük, tiszteljük őket, nem udvarolunk/kezdeményezünk náluk.

2014. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!