Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség lenne megkérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne megkérdezni, hogy újra kezdjük-e?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Pár hete találkozgattam egy szintén ennyi idős sráccal akivel első pillanattól kezdve meg volt a kémia. Ő komoly kapcsolatot tervezett udvarolt ezerrel. Én nem voltam biztos a dolgomban de gondoltam ha randizgatunk az nem baj és lehet, hogy még jobban megkedvelem. Vonzódtam hozzá de valahogy járni nem tudtam volna vele.

Egy idő után rájött a srác erre. Meg rájött, hogy így ő sem tud kellőképpen megbecsülni. Meg ő sincs készen egy kapcsolatra. Megbeszéltük, hogy nem erőltetjük a dolgot tovább. Én tök örültem, hogy minden tisztázódott.

De most rájöttem, hogy hülyeség volt így hagyni az egészet mert ha adtunk volna még egy hetet magunknak tuti jobban összemelegedünk.

Őrülten hiányzik, mert igen jó fej és sok szempontból álom pasi és a szex is iszonyú jó volt vele.

Én eddig mindenkit könnyen eltudtam engedni és soha nem futottam fiúk után vagy nem könyörögtem, hogy próbáljuk újra. De most elgondolkodtam, hogy lehet meg kellene próbálnom.

Nem tudom, hogy ezzel jót teszek-e magamnak meg, hogy a srác nem-e él vissza a ragaszkodásommal. Ennyire azért nem ismertem, hogy ezt eltudjam dönteni.

Ti megpróbálnátok vagy hagyjam?


2014. máj. 26. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig azt szoktam mondani, hogy újrakezdeni egy kapcsolatot nem érdemes, viszont a te eseted más. Én megpróbálnám a helyedben. Ha komolyan gondoltad, akkor én megtenném.

De ez a te döntésed. Neked kell érezned, mennyire akarod ezt az egészet

2014. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De mit mondjak neki? Nem tudom, hogy fogalmazzam meg, hogy mit akarok...

Tiszta dilis vagyok!

2014. máj. 26. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha nyíltan megmondanád neki, hogy rosszul döntöttél/döntöttetek és megint meg lehetne próbálni! Szerintem ez a legjobb módja annak, hogy tisztázd ezt a szituációt!
2014. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!