Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne egy jó napom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy jó napom a szakítás után?

Figyelt kérdés
Már rég óta siránkozok egy olyan fiú után aki nem is gondol rám azóta,hogy szakítottunk.Sőt már új barátnője van. Én még is miatta vagyok szomorú, és olyan akinek élni sincs kedve.Most döntöttem el hogy ez nem mehet tovább.Hogyan lehetne végre egy jó napom? Mit csináljak?
2014. máj. 26. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el edzeni és fáraszd le magad. Jó nem lesz, de legalább nem fogsz rá gondolni
2014. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyél emberek között. Szervezz programokat a barátaiddal, kössenek le, lehetőleg egész nap.
2014. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!