Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egyfolytában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egyfolytában csókolózunk?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete jöttem össze egy lánnyal. Tegnap voltam nála, 3-4 órán keresztül azon kívül, hogy megnéztünk 1-2 videót, beraktunk 1-2 zenét, ettünk-ittunk, semmi mást nem csináltunk, csak csókolóztunk. Rendben van ez így? 18/F

2014. máj. 27. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne :)
2014. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Majd elmúlik! Érdekes mindkettőtöknek a másik és ismerkedtek egymással.

Majd megunjátok de még érdekes!

2014. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:

Hát... Én 17 évesen jártam ugyanígy, gyönyörű lány, kölcsönös nagy szerelem, folyamatos smaci - 9 napig tartott, sírva szakított mert "nem érti hogy mi van". Jó mondjuk 15 éves volt.

Szóval szerintem ha kevesebbet beszélgettek, mint amennyit csókolóztok, abból nem sok jó sülhet ki, feltéve persze hogy működő párkapcsolatot szeretnétek.

Keressetek közös érdeklődési kört, hobbit, közös élményeket, mert különben intellektuális szinten a csírájában fullad meg a történet.

24F

2014. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, köszönöm! Én is ettől tartottam/tartok. Dolgozunk az ügyön. :)
2014. máj. 27. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Naná, hogy az! De tényleg nem árt beszélgetni sem két csók között.
2014. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:
Szívesen! És még annyi, hogy nem muszáj ezt kifejezetten felhozni neki, hogy te most aztán önmegtartóztató leszel és csókolózás helyett erre meg arra fogsz koncentrálni - elég, ha egyszerűen belevágsz. Persze ha kérdezi, vagy feltűnik neki és megemlíti, ne beszélj mellé :) valamint azért talán érdemes fokozatosan visszavenni, nem hirtelen.
2014. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!