Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam véletlenül a barátnőmet. Hogyan magyarázzam ki magam? 17/F

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó szöveget? elakarom neki mondani, meg a másik csaj is elkezdett hívogatni, úgyhogy ugyis kiderülne:S
2014. máj. 27. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy lehet valakit véletlenül megcsalni.
2014. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
őszinteséggel. nem hazudhatsz neki.
2014. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Noydra ***** válasza:
A véletlen dumánál szánalmasabbat direkt sem lehetne kitalálni...
2014. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Naif_Hazazi ***** válasza:
véletlenül? véletlen felállt a farkad megbotlottál és beleálltál vagy wtf???
2014. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Voltunk nálam páran, és eljött az egyik haverom csajának a barátnője. Később a többiek elmentek, ő maradt még kicsit, és megtörtént.. Haverom nője meg megadta neki a számom, és azóta hívogat.

Majd ma 4-5 körül találkozok megint a barátnőmmel. De hogy adagoljam be neki, hogy ne jöjjön ki annyira rosszul a helyzet?

2014. máj. 27. 13:13
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Édesem ebből csak szarul jöhetsz ki.. Ez nem véletlen volt hanem egy igazi undorító féreg vagy Remélem kidob a fenébe.
2014. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%
és mi volt ebben a véletlen? hogy eljött a barátnőjével?
2014. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én már rájöttem mi volt a véletlen. Eredetileg a haverja nőjét akarta volna, de sötét volt... :D
2014. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Jó akkor nem véletlen volt, a lényegen nem változtat. Úgy mondanám akkor, h csak úgy megtörtént!

A lényeg az h elakarom neki mondani, de hogy adjam elő hatásosabban? Rám mászott a csaj, vagy mit mondja?:/

2014. máj. 27. 13:25
 20/23 anonim ***** válasza:

Szóva az ugy vót, hogy.... a csaj leitatott, ráadásul tök sötét volt, és ezért összekeverted a barátnőddel... mire ráeszméltél mi történt már késő volt.

Lányok? Ez hihető? :)

2014. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!