Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátnőmnek hogy lábfétisem van?

Figyelt kérdés

Úgy néha megmaszíroznám neki vagy csak puszilgatnám.

Szerintek bele menne?


Én 15 éves vagyok ő pedig 14


2014. máj. 27. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lazán elmondhatod neki, hogy engedi e az a jó kérdés de szerintem nem lesz ellenvetése
2014. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az mi?
2014. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dzsidzsilo válasza:
Szerintem ez meg nem tartozik a durva fetisek koze. En elmondanam. Lehet, hogy a vegen neki is tetszik akkor meg...
2014. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nehogy. menekülni fog.
2014. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rohand le egyből. Puhatold ki szépen, h hogy viszonyul hozzá. Pl elmondhatod h szép a lába, megsimogatod. Aztán meglátod hogy reagál rá. Én is így csináltam, sajnos a barátnőmnek nagyon nem tetszett egyből kérdezte, h mivan lábfétised van ? :D Aztán közölte, h nem igazán tetszik neki az ilyesmi. Sajna ettől sokan menekülnek pedig sztem tökre ártatlan dolog.. jó persze vannak szélsőséges esetek, pl. ha a férfi már csak a nő lábával foglalkozik az már elég gáz. De amúgy sztem ez igaz bármire (mell, segg stb.). Nem értem, h pl, ha a mellét, hasát stb simogathatod / puszilgathatod, a lábfej miért akkora bűn.. Nem az aberráltakra kell gondolni akik azt szeretik, ha büdös meg lábszagú.. Szerintem tök normális, h egy szép ápolt női láb beindít egy férfit.

Amúgy már csak azért sem értem, mert a barátnőmnek pl. a lábfeje is erogén zónája....

2014. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után magától is rájön, ha pl.: állandóan a lábát stírölöd.
2014. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!