Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemmel egy fél éve mentünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel egy fél éve mentünk már szét, de mostanában néha felkeres facebookon hogy mizu meg beszélgetünk mint régen, szerintetek miért?

Figyelt kérdés
az exem lány, én férfi. Lehet szeretne újramelegíteni a kapcsolatot? bár tényleg semmi olyat nem beszélünk ami erre utalna, szimplán nagyon érdekesnek tartom ezt mert ismerem és nem csinálna ilyet. Szerintetek kezdjem el keresni én is? Igazság szerint én eltudom képzelni hogy összejönnék vele egy akár szexkapcsolatra akár újra, bár nem vagyok benne biztos.
2014. máj. 27. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
20/f
2014. máj. 27. 19:58
 2/3 anonim ***** válasza:
ápolni szeretné a barátságotokat ha még barátok vagytok
2014. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátként meg akar tartani...esetleg ha nincs más szexre te is jó vagy neki. De érzelmei nincsenek.
2014. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!