Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátomnak egy ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátomnak egy ronda nő tetszik, és még gyereke is van. én se vagyok egy szépségkirálynő, de tőle szebb vagyok. De miért? Mi szép van egy gyermekes anyukában? Miért kell a pasiknak egy gyermekes anyuka?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok
2014. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nyilván a személyisége :P
2014. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az, hogy nem egy felszínes rüfke, hanem olyan, akiben a felszín alatt is lakozik valami érték.
2014. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Biztos főz mos és takarít rá és semmit sem kell csinálnia és még le is szopja.
2014. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy sokszor van ez, hogy az ex csúnyábbat, és sok tekintetben rosszabbat választ az előzőnél. Nem tudom miért lehet ez.
2014. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
100%

Nem gondoltál még ár,hogy talán nem a külsejével fogta meg?

Szerintem elég szomorú,hogy a mai világban nagyon sokan egy ember értékét és milyenségét az alapján határozzák meg,hogy hogy néz ki.Nem a külső alapján kellene megítélni az embereket,mert attól még,hogy valaki jól néz ki,az nem azt jelenti,hogy le is tett valamit az asztalra és emberileg lehet egy utolsó szar alak,csak sokan képtelenek a külső mögé nézni.

2014. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
engem is érdekel, hogy miért van ez. :S
2014. máj. 27. 20:33
 8/21 A kérdező kommentje:

kedves Dávid, vagy nem Dávid.

nem a külső alapján ítélkezem.

bennem sem a külső fogta meg. szerintem. és tökjól megvoltunk. és egyik pillanatról a másikra jött ez a nő.

:(

2014. máj. 27. 20:35
 9/21 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Ha az exed,akkor mi közöd hozzá,hogy kivel van?
2014. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Volt párom anyuka volt és meglehetősen vonzott az, ahogy láttam, hogy viselkedik a gyerekével, mondjuk ő speciel szép is volt mellé. Pedig alig múlt 20, de manapság egy érett nőt kifogni, nem egy éretlen lányt elég nehéz, ezért "szép" egy gyermekes anyuka.
2014. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!