Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy olyan pasival, aki egyáltalán nem az esetetek, sőt, csúnyácska, de megkapó a személyisége? És ha igen, hosszútávra is?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok legyetek szívesek!
2014. máj. 27. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak arcra nem tetszik, akkor igen, ha a teste se jön be (nekem az nagyon fontos) akkor nem. Jó nyilván ha ránézek, hogy fizikailag fáj, akkor valszeg én se, de ha csak nem az esetem, de mondjuk nem taszít külsőre, akkor még simán.

22L

2014. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nem. Szégyellném is az ismerőseim előtt. Nem magát a srácot, hanem a helyzetet.


20L

2014. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet akármilyen megkapó a személyisége ha nem szeretek belé, ha viszont szerelmes vagyok akkor lehet bármilyen akkor is szépnek látom, még a legrosszabb formájában is.

19/L

2014. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha1-2 dolog van, ami nem tetszik benne (pl.: Kover, vagy az arca nem okes de a teste nekem tetszik/jo), akkor igen.

Egyebkent rengeteg olyan fazon rohangal kint az utcakon, aki kifejezetten csunyacska, de olyan karizmatikus szemelyiseggel van megaldva, hogy a nok a tenyerebol esznek. :)

2018. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!