Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek a barátnőtök pasijával vagy volt pasijával? A barátság vagy a szerelem a fontosabb?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Kiszemelt, jelenlegei pár, ex tabu téma. Fontosabb a barátság, mert egy igaz barátnő kitart melletted jóban-rosszban és kihúz abból a sz_rból, amibe belelök a pasi.


23/N

2014. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A barátság fontosabb.
2014. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Na de a barátság sem tart örökké, igaz a szerelem sem.
2014. máj. 22. 13:06
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen barátság és milyen szerelem. Az ember érzi, mikor nincs a kettő egy súlycsoportban és úgy kell választani. Ha pl. a barátság hanyatlik, egyértelmű. Ha pl. a rózsaszín köd felszállt, egyértelmű.
2014. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Erre csak annyit tudok mondani, hogy ha fontos lenne a barátnőd és tényleg igaz barátság lenne köztetek, akkor meg sem fordulna ilyen a fejedben.


Ha neked fontosabb a pasi, hát válaszd azt, csak utána nagyon kutyául fogod magad érezni, ha elhagy és egyedül maradsz mint a kisujjad.

2014. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem

25/F

2014. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

A pasijával semmiképpen. Nem is kéne olyan pasi, aki a párja barátnőjével kikezd. Ezek után mire számíthatnék tőle?

Volt pasi már más helyzet, ott számít, hogy milyen régen történt a szakítás, milyen körülmények között, milyen viszonyban maradtak.

2014. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Pasijával? Azt mégis hogy gondoltad? Mert még ha ex lenne..


Egyébként nem tudom..azért ez bonyolultabb ennél szerintem.


Nem érdekelne, hogyha az exeimmel összejönnének a barátnőim.. kivéve egyet, akivel együtt is éltem. Ugyan már nem érdekel, és új párom van, akit a világért se cserélnék le az exemre, de sértené a büszkeségemet.


Viszont ha mondjuk azért dobna a srác, hogy összejöhessen a barátnőmmel..vagy nagyon fájdalmas szakítás lenne és a barátnő is tudja, hogy még mindig nem tettem túl magam..na az gáz.


Egyébként szerencsére sikerült eddig elkerülnöm az ilyen helyzeteket.

2014. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legjobb barátnőmnek van egy bonyolult története egy sráccal, akivel végül nem jöttek össze. Hol az egyik volt szerelmes a másikba, hol a másik az egyikbe, amikor pedig mindketten szerették egymást, akkor a barátnőmnek még volt párja.

Szóval tulajdonképpen sosem voltak együtt, és túl komoly testiségbe sem bonyolódtak, de rengeteg szenvedés, boldogság és fájdalom övezte a viszonyukat.


Én kezdetben csak közvetetten ismertem a srácot, a barátnőm által - jó párszor haragudtam is rá, amiért így alakultak a dolgaik. Aztán egyszer volt egy házibuli a barátnőméknél, ahová mindketten hivatalosak voltunk, és ott rengeteget beszélgettünk a sráccal részegen, komoly és komolytalan dolgokról egyaránt. Ez már lassan egy éve volt, azóta tartjuk az interneten a kapcsolatot, és lassacskán igazi barátok lettünk.

Ami gáz, hogy mindketten bejövünk egymásnak, rengeteget hülyéskedünk, számítógépes játékokban nyomulunk együtt, és kb mindent meg tudok vele osztani, ő pedig férfi perspektívából próbálja megvilágítani a dolgokat. Rengeteget jelentett nekem az utóbbi időben a vele való barátságom, és gyakran viccesen beszélgetünk a szexről is.


A barátnőm azóta már fél éve boldog párkapcsolatban él, én pedig több, mint egy éve vagyok egyedül. De hiába van a sráccal köztünk ez a furcsa kapocs, nem engedhetem meg magamnak, hogy a barátságon kívül többet akarjak tőle.

Hamarosan abba a városba költözök, ahol ők vannak, de nem tudnék a tükörbe nézni, ha összeszűrném vele a levet.

A barátnőmmel való barátságom fontosabb, és ez az állapot is sokkal jobb, mintha nem is ismerném a srácot, hiszen az ő barátsága is sokat jelent nekem.


24/N

2014. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Na de hogy ha az a pasi az igazi?
2014. máj. 22. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!