Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalabb korában a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb korában a párom megerőszakolták, és most mondta el csak. Jogosan érzem átverve magam?

Figyelt kérdés

11 évesen megerőszakolták. Beszélt róla, de csak annyit hogy molesztálták, és hogy örül hogy többet nem csinált vele a pasi hazafelé jövet este, és hogy én voltam neki az első. De éreztem hogy valami sántít.. így elmondta hogy mi történt annó. Erről senkinek sem beszélt soha, a szüleinek sem. 5 hónapja vagyunk együtt, és csak most mondta el.

Megtört bennem valami, mert nem mondta el hamarabb. Tudom hogy nehéz, és rossz dolog volt, ami régen történt vele. De akkor is. :(


2014. máj. 28. 15:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem, qurvára nem jogos.
2014. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
5 honapja vagytok egyutt az nem olyan sok, mondta volna az elso randin,h ja am megeroszakoltak? Plusz te vagy az elso akinek.elmondta tehat megbizik benned. Ne legyel gyoker nem vert at
2014. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha ezért elítéled akkor nem vagy normális.. Semmi közöd nincs hozzá nem a férje vagy. Ő meg nem hülye h minden jöttmentnek erről csacsogjon... Nem vagy átverve! Lépj túl ezen és ne bántsd még te is ezzel, nyilván nem tehet róla.
2014. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pedig bízhatott volna bennem, és elmondhatta volna. Annak ellenére, hogy több dologban füllentett, és elhallgatott.
2014. máj. 28. 15:14
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el emiatt. De rosszul esett. És nem azt mondom hogy már egyből megismerkedéskor kellett volna mondania.
2014. máj. 28. 15:17
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem jogos, te egy hülye vagy :)! Az ilyen dolgokról SENKINEK sem beszél szívesen az érintett fél. De játsszad csak a sértődöttet, ahelyett, hogy támogatnád.
2014. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Nos most megmutathatod milyen ember is vagy valójában.

Csak a filmeken kell égő házból gyereket menteni ehhez, az életben ilynekor derül ki, milyen is vagy valójában. Eldöntheted, hogy visszarakod polcra a "hibás árút" vagy segítesz neki. Feltételezem utóbbit választottad.

Mivel senkinek nem beszélt erről, érezd magadat megtisztelve. (tényleg) Segíts neki. Az emlék hatására szexuális, és érzelmi (elsősorban bizalmi kérdésben) lehetnek zavarok.

Legyél mellette, és segíts neki abban, hogy eljusson egy szakemberhez, aki komoly eredményeket tud elérni, és helyre tudja tenni őt. Ezt csináld végig vele, legyél ott, és tűrd el ha problémái vannak emiatt. (szexben)

Megváltoztathatod az életét jó irányba. És rosszba is... Próbatételre fel :)

2014. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Persze az első randin ezzel kellett volna nyitnia...istenem de hülye vagy. Ez magánügy nem a te dolgod. Örülj neki,hogy egyáltalán elmondta
2014. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Vele vagyok, és mellette, segítem mindenben, mert szeretem.
2014. máj. 28. 15:20
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

#14.

Helyes :) Ez a beszéd :)

2014. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!