Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság kb. minden második 13-14 éves vagy még fiatalabb kiscsajnak 20-25, vagy akár 30 éves "pasijuk" van, divat a pedofília vagy mi?

Figyelt kérdés

És ez csak engem idegesít? Akkor az én korosztályom meg menjen az oviba "csajozni a 6 évesekhez,ja nem mert lassan már azoknak is 35 lesz a minimum. XD

A pasikat meg nem értem mit esznek a sokszor még tök kislányos( se melle,alakja) 12 éves kislányokban?

Na és a lányokról meg nem is beszélve,azt állítják hogy ők érettségben ott vannak egy kb. 20 éves szintjén, és hogy a 20 év alatti pasik gyerekesek meg kisfiúk, monja ezt a 12 éves KISLÁNY aki másnap meg hello kittys lufiért nyivákol a barátjának,tapasztalat,láttam. Ez sztem nem normális az ilyen pasik meg nem norm. ok,vagy agyilag megragadtak ezen a szinten és/vagy csak dugni akarnak de akkor is ott vannak a 18 20 év körüliek van azokból is elég. És még jobban is néznek ki (nőiesebbek stb...) utóirat: Akinek nem inge ne vegye magára!!!

16/f


2014. máj. 21. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Amióta világ a világ, azóta szeretik a csajok az idősebb pasikat. Így volt ez már akkor is, mikor én voltam általános iskolás.


25f

2014. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Savanyú a szőlő uram?
2014. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Sok mai lánynak nincs esze.A fiatalabbaknak azért jó ,mert ,hú de menők idősebb pasival ,a férfiak ,meg mert hát fiatal ,életteli,sok mindenre "jó".. De nyugi ,itt a kivétel :)

14/l

2014. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem 13 évesen eszem ágában sem volt pasizni, slampos voltam, mint általában a gyerekek, sajnos egy 50 éves **************** így is megtalálta az utat a bugyimba, bár én nem akartam.
2014. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
A mondás igaz. 1 hülye 100at csinál.
2014. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

há figyelj, egy 20 évesnél aki tetszik is, általában nem kapok jeleket, vagy hosszú kapcsolatban él, de egy 14-15 évestől aki tetszik is, az esetek 50%ba jönnek a jelek, és olyan jelek azok amik EGYÉRTELMŰEK. Kevesebb az elvárásuk, könnyebben irányíthatóak/formálhatóak, később lesznek öregek ha hosszúra nyúlna a dolog, úgy érzem magam egy 14 éves mellett mint egy komplett szuperhős. Ráadásul fiatalítanak lelkileg, a fiatal tini korba meg mindenki szeretne visszamenni.

Nah ezért :D

F20

2014. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom azért mert az idősebbeknek már van saját keresetük esetleg lakásuk, autójuk stb.. És erre is bukna a lányok, hogy mindent "megkaphatnak" többnyire és nem kell a szülőktől könyörögni. Egyébként nem a kérdéshez tartozik csak egy kicsit de azért leírom. Múltkor láttam az én "kis" autóm pár száz ezer forintos autóm mellett egy nagy fehér BMW X6-ost.. Mondom biztos egy új gazdag p@raszt férfi a gazdája. Aztán na ki száll bele ki vezeti? Egy 20-25 éves korú szőke csaj. Biztos hogy nema saját keresetéből vette azt a több millió forintos járgányt, inkább a testrészét használta fel..:D Tehát a lányok erre is a példa azokra buknak akik gazdagok, idősebbek, "jól néznek" ki,, persze van kivétel például az PAlácsik-Andy Vajna páros,, de a többynire ezekre buknak és a "belsőre".nem... Sok 16 éves fiúnak van barátnője de csak azoknak akik "nagyszájúak" sok pénzük van (pénzelik a szüleik) így feltudnak valami "nagyot" mutatni, hogy már van jogsim például. stb stbstb.. Én 21 éves fiú vagyok nekem még életemben nem volt barátnőm, de én a saját korosztálymban sem tudok csajozni, nekem nem kell 13-14 éves hanem 20 éves de a 20 évesek már a 35 évesekre buknak, a 30 éves csajok 40-50-60 évesekre és a nagypapikra buknak pasikra buknak, talán de csak talán a 40 éven felüli nők már a fiatalabb pasikra buknak..
2014. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
67%
Én úgy látom hogy a csajok átlagban 9-10 évvel idősebb pasikra buknak. Ki az a 30 éves pasi aki 30 éves csajt keres magának? Semelyik. Ez ösztön. A 16-20 éves korosztállyal még évekig termékeny csaja lesz, egy 30 éves 4-5 évig.
2014. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!