Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ezen az oldalon a fiúk a azt állítják hogy a természetes lányok tetszenek nekik miközben a műnőkért csorog a nyáluk?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 18:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak a férfia nevében. :) Nyilván van aki a műnőkre gerjed, de általánosságban a szerintem ez a személytől függ. Az adott személynekl ehet egy műnő is szép, ahogy egy természetes nő is ronda. Ahogy fordítva is. Én magam a természetes mellé teszem le a voksom :)
2014. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egy csomó mű dolgot a férfiak észre sem vesznek, pl festett haj/Póthaj rendszeresen fel sem tűnik a férfi ismerőseimnek, natúrabb sminkről simán azt hiszik, hogy nincs is és egy jó testű lányon a legginst bőven elfogadják nadrág helyett :D Én nem ilyen lány vagyok de sok fiú haverom van és ez az igazság
2014. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
van két haverom akik a műnőkre buknak, de a többinek beleértve magamat is vonzóbb egy igazi, természets kismellű, cuki lány
2014. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Álszentek.. ugyan olyanok mint ti nők vagytok. Azt mondjátok, hogy a normális pasiért mindent és közben mindig sz idiótákat választjátok akik sz@rba se vesznek titeket!
2014. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!