Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom minden természetes cselekvése -- amit felém tesz/kezdeményez - irritál? Pl. Megsimogatja a hasam és egyből elhúzom magam!

Figyelt kérdés
Nem tudom megmagyarázni, de régebben pl. imádtam csókolózni, romantikázni de most abszolút nem tudom elviselni már. nem régóta vagyunk együtt, pár hónapja. ő 25, én 23/L
2014. márc. 15. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

akkor ennyi volt

lépj le és őt is engedd el

2014. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kívánod az érintését, akkor már nem szereted ilyen egyszerű. Lefőtt a kávé.
2014. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert meguntad. Szakíts! De csak kedvesen, nem kell összetörni szerencsétlent.
2014. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ez a kapcsolat még szinte el sem kezdődött, ritkán tudunk talizni és emiatt bennem nem alakult még ki semmi, de úgy érzem hogy néha csak erölködök ezen az egészen!
2014. márc. 15. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy miért, lényeg, hogy szakítsál, hagy keressen valakit, aki nem udorodik tőle. ennyit mindenki megérdemel.
2014. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem szereted. Ennyi volt.
2014. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Moszuke ***** válasza:

hát ha nem alakultak ki az érzelmek akkor nincs miről beszélni.

viszont régen imádtál ilyesmit csinálni.. szal nemigazán értjük mi változott ilyen rövid idő alatt.

az okát keresd amiért így bánsz vele..

megbántott? megcsalt? stresszel az életen? emlékeztet téged valami rosszra a múltból? vagy mi a tököm? ilyen nincs, hogy egyszer imádod aztán meg taszít OK nélkül

2014. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szereted, vagy soha nem is szeretted őt igazán
2014. márc. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, ha irtózik tőle, és a pacák semmi gusztustalan dolgot nem követett el, akkor sosem szerette igazán, szerintem se.
2014. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!