Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk\Lányok amikor láttok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk\Lányok amikor láttok egy ölelkező párt az utcán, nem esik kicsit rosszul?

Figyelt kérdés
Ha nektek mondjuk épp nincs most senkitek,vagy esetleg nosztalgia érzésetek támad? (vagy ti is vágytok erre)
2014. máj. 29. 10:49
 1/10 4ttil4 válasza:

Nekem speciel kissé rosszul esett amíg egyedül voltam, hiányzott az az érzés :)

Szerintem ez normális, hogy ilyenkor feltámad egy kis hiányérzet az egyedülálló emberekben.

2014. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem esett rosszul amikor nem volt barátom.
2014. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem, most nincs senkim, de amikor volt valakim akkor se gondoltam másképp az ölelkező párokra. Az ő életük, lövésem sincs nekik mivel kell megkűzdeniük, vagy hogy milyen is igazából a kapcsolatuk. Miért irigykednék hát?
2014. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De zavar nagyon is,olyankor mindig egyből másfelé nézek és ha lehet többször nem nézek rájuk...
2014. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, magasról sz@rom le őket.


A pasi úgyis el fog adósodni a csaj miatt, a csaj meg majd jól otthagyja a sz@rban.


Válási arány 61%...

2014. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis nem. Irigylem őket, én is szeretnék már egy boldog párkapcsolatot.
2014. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jah, válási arány 61% :D azoknak igen akik bénák voltak ahhoz hogy jól válasszanak párt...


Amikor nem volt párom, és ilyeneket láttam, bennem is feltámadt az az érzés hogy milyen jó lenne valaki aki szeret és szerethetek....


Most már hogy férjnél vagyok, csak az jut eszembe ha ilyeneket látok, hogy remélem ők is legalább olyan boldogok mint mi. N28

2014. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sick Fish ***** válasza:

Kicsit nem, hanem inkább hú de nagyon!

Irigylem Őket, olyankor eszembe jut, hogy én is szeretném már, ha lenne valaki, aki viszont szeret engem, akit ölelhetek, simogathatok, csókolgathatok... sötöbö...

Utána még sz@rabbul esik, ha eszembe jut az illető, akibe éppen bele vagyok hullva, mert szeretném Vele is azt csinálni.

2014. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én örülök neki hogy boldogok és remélem nekem is lesz valakim akit szerethetek és ölelgethetek mert én eléggé ölelgetős típus vagyok a párkapcsolatban, ezért is lett vége az előzőnek sajnos mert az exemnek nem jött be. de inkább jó érzés mert eszembe jut hogy milyen jó is volt és milyen lesz megint szeretni!
2014. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: 21F
2014. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!