Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanában nagyon bele estem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nagyon bele estem az egyik szexi osztálytársamba de a lány jár egy pasival aki fellettünk van egy osztályal és most ballag. Én elvagyok minden osztálytársammmal de egy páran lenéznek. Mit csináljak? (alul folytatódik)

Figyelt kérdés

Nagyon féltem elmondoni neki hogy nagyon tetszik de a mikor a pasijával össze jött össze szedtem magam és el mondtam de azt mondta hogy én nem foglalkozatom de nagyon jól kijövünk egymással. Én nagyon féltékenyen nézem a mikor csókolóznak. Mit csináljak? , , GYÚRJAK"

Segitsetek létszi!!!! :)


2014. máj. 29. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
először inkább magyarul tanuljááá mer megbux!!!4!néégy
2014. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Be foghatnád a pofádat mert ez nem segitég!!!!!!! :p
2014. máj. 30. 19:39
 3/3 anonim válasza:
Ez kamu. Ennyire idiótán senki sem tud írni.
2014. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!