Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éjszaka szeretkeztem a barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszaka szeretkeztem a barát barátnőmmel! Lányok ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy évekkel ezelőtt, segytettem neki, mert munkásszálláson lakott, és az egyik szobába költözött hozzám. Egyszer mondta, hogy aludjunk együtt. Én elkezdtem simogatni, és begerjedt tőle, és továbbmentem. Ez két évig, többször is előfordult, és nagyon élvezte. Az első után beszélni akartam vele erről, és azt mondta, hogy nem történt semmi éjszaka, viszont, nem hiszem hogy aludt volna, mert nagyon élvezte. Őrülten mozgatta a csípőjét, nyögött, és hasonlók. Egyszer sem mondta, hogy szeretkeztünk, de többször volt, ohgy azt akarta, hogy vele aludjak.


Egyszer elköltözött, és lett párja, de az egyik szülinapi bulijára nem jött el a párja. Akkor is megtörtént, és észrevette a legjobb barátnője, hogy mi történt. Azóta nem beszél velem, és egyáltalán nem tudom vele megbeszélni a dolgot.


2009. dec. 30. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ezen mit akarsz megbeszélni? csak szexre kellesz, ennyi.
2009. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

6évig barátok voltunk, és azt mondta, hogy minden pasiját hozzám méri, mert én vagyok neki a mintapasi.

Viszont soha sem tudná velem elképzelni, mert barátok vagyunk. Viszont én még a barátja szeretnék lenni...

2009. dec. 30. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a lány teljesen hülyére vesz téged, remélem majd rájössz.

Amíg te is élvezed, nincs baj, de úgy érzem benned ez más szerelem. Tévedek?


20/L

2009. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nem az. Régebben, vagy fél évig szerelmes lettem belé, de már csak a régi jó barátságot szeretném. Azóta már van párom egy ideje...
2009. dec. 31. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
akit sikeresen megcsaltál egy olyan nővel, aki sz*rba sem vesz. grat.
2009. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22:17-es vagyok:

De szemét vagy a pároddal. Meg is érdemled, remélem alaposan pofára esel és 2 szék közül középre esel.

2010. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!