Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "mai" fiúk miért nem kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "mai" fiúk miért nem kezdeményeznek? Mitől félnek?

Figyelt kérdés
Látszólag hülye lehet a kérdés, de engem komolyan foglalkoztat. Arra gondoltam, hogy esetleg félnek a visszautasítástól, vagy valami hasonló. Nem csak velem van ez, több ismerősöm is panaszkodott.

2014. máj. 29. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a visszautasítástól. Mielőtt jönne a válasz, hogy és akkor mi van, ha visszautasít? Na. A visszautasításban az a rossz, hogy az önbizalmad a padlóra tudja küldeni és azt az érzetet kelti, hogy ha nem vagyunk elég jók, akkor minek erőlködünk. Emiatt.
2014. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, pl. lehet az oka, hogy a lányok nagyrésze egy kis öntelt egohercegnő hülyep*csa, aki már egy sima megszólítás után porig alázva átmegy rajtad mint egy dózer és még kettőt sem pislogtál.

Talán.

2014. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszautasítás, magas igények.
2014. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
miért van, hogy csak a visszautasított srácok panaszkodnak?
2014. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele összeszedi szerencsétlen gyerek minden önbizalmát(azt a keveset) elutasítod még kevesebb lesz neki, tényleg a padlóra küldöd! Hát ezért nem kezdeményeznek vagy ha kezdeményeznek sok időbe telik nekik mire összekapják magukat és akkor talán már késő :S pl más pasi is szóbajön az adott lánynál, esetleg össze is jönnek
2014. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az, hogy csak a visszautasított srácok panaszkodnak? Mert őket visszautasították? Mondjuk? Akit nem, az minek panaszkodjon?
2014. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
úgy értem, a lányok miért nem panaszkodnak, akiket visszautasítanak? mert bizony ők is vannak szép számmal, még ha nem is hiszitek
2014. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem mert megszokták, hogy a mai lányok nagy része kezdeményez nálunk, aztán úgy gondolják, hogy ha megkaphatnak könnyű szerrel is egy nőt, akkor minek küzdjenek ők?

Ha a lányok többsége visszafogná magát, kénytelenek lennének a férfiak újra udvarolni

2014. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik csaj akar pasit szerezni, az a mai világban fog is, aki meg nem akar, azzal lehet csinálni bármit. Több tucat lánynál próbálkoztam, nagyjából átlagosakkal, mégis mindegyik elhajtott, némelyik nem is akárhogyan, pedig nem vagyok istentelenül ronda, se bunkó. Mindegy, ez az ő bajuk, csak unalmas, hogy közülük rengetegen nyafogtak, hogy nekik milyen rossz. Szerencsére van olyan, akinek tetszem, és most randizgatunk.


Egyébként nekem is lennének kérdéseim: Miért van az, hogy egyre több a beképzelt, a semmire felfuvalkodott, extra magas igényeket támasztó, de belülről üres, esetenként súlyosan önbizalomhiányos nőszemély? Miért kell alapból elhajtani a srácot, ha elhív benneteket valahová? Miért kell úgy tenni, mintha belehalnátok, ha ismerkednetek kell? A mai nők (?) többségének sajnos minden baj. Ha nem próbálkozunk, gyávák vagyunk, ha próbálkozunk, pofátlanok vagyunk, mert miért nem vesszük észre, hogy nem jövünk be nekik. Ha nem küzdünk, megint csak gyávák vagyunk, ha küzdünk, hülyék, mert nem vesszük észre, hogy nem kellünk. Sajnos nagyon sokan csak játszadoznak a fiúkkal/férfiakkal, sok az irreálisan magas elvárásokat támasztó leányzó, de sok a kórosan önbizalomhiányos is. Úgyhogy szerintem sok férfitársam megunta már a folyamatos kudarcokat, ezért inkább nem is lépnek semmit. Túl sok sz*rságon kell átmennie egy VALÓBAN normális nőt kereső hapsinak ahhoz, hogy ESETLEG megtalálja a boldogságát.

2014. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgyis el leszek utasítva. Az is nagyon valószínű, hogy megalázva utasítana el. Akkor már inkább nem pocsékolom a nem létező energiám arra, hogy meg merjek szólítani egy nőt.
2014. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!