Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki melegek ti hogyan élitek meg ezt?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag esélytelen elköltöznöm.Albérletet nem tudnék fizetni Pesten.

Már 26 éves leszek,de úgy érzem itt kell leélnem az életemet a semmi közepén,elszigetelten.

Nincs remény?

Szerintem ahhoz,hogy lehessen párkapcsolatom el kellene költöznöm,de ez sosem fog megvalósulni.

Akkor minek éljek?Lassan megöregszem és elmegy az életem a semmire.

Még soha nem volt senkim,de egyre jobban úgy érzem,hogy már nem is lesz,teljesen kilátástalan az egész....


2014. máj. 30. 03:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Dolgozz meg azért, mait akarsz, elmész, kitanulsz egy szakmát, keresel vele munkát és elköltözöl. Vagy kitanulsz valamit ami pénzbe se kerül csak szorgalomba. Ha meg csak sírsz, hogy jajj de rossz az élet, senki nem rakja a seggem alá a kényelmet, akkor nagyon helyes, pont azt érdemled amit kapsz.
2014. máj. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Szétnéztél már Dr Lapua fórumán? Ott igen hasznos tippeket és tanácsokat találsz e témában.
2014. máj. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most új infót mondok, de vidéken is vannak melegek :D
2014. máj. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja,persze vannak.

Csak mind rejtőzködik vagy elköltözik.


Van diplomám de még azzal sincs esély fenntartani egy albérletet egyedül.

2014. máj. 30. 21:36
 5/11 anonim válasza:
Miért akarsz egy egész albérletet? Én 25-30ezer forintért béreltem annó Pesten szobát! hatalmas nagy volt, a lakótársak barátokká váltak, a rezsi valami ultraolcsó volt.
2014. máj. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mert nem tudok együtt élni másokkal.

Nem kényelmi okok miatt,hanem más dolog miatt.

Mindenképpen csak egyedül szeretnék lakni.

2014. máj. 31. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős a szituáció. Én egy vidéki kisvárosban élek és a környéken a melegként való ismerkedés esélye erősen konvergál a nullához. Én is gondolkodtam már rajta, hogy Pesten könnyebb lenne ebből a szempontból, de más szemszögből viszont meglehetősen idegennek tűnik a budapesti élet, emellett pedig itt jó munkám és saját lakásom van, szóval ezért sem váltanék. Néha azért bízom benne, hogy a szomszédba költözik egy kedves, meleg srác, aki kapcsolatot keres és bejövünk egymásnak. :)


Ha van kedved, írhatsz privit!


27/F (meleg)

2014. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igen,a saját lakás nagy dolog::D

Akkor te szerencsés vagy.

Gondolom eladni nem érné meg,mert Pesten ezért az árért rosszabbat kapnál.

Engem inkább csak dühít,hogy ennyi a rejtőzködő ember.

Én Miskolc mellett lakom.Planetromeon jó ha 300-400 tag van regisztrálva.

Pedig 160 ezren laknak.Nem hinném,hogy csak ennyi meleg lenne,főleg ha a környező településeket is hozzáadjuk.

2014. jún. 1. 17:30
 9/11 A kérdező kommentje:

Abból a 300-400 tagból a felének képe sincs.

Akinek képe annak a jó 70-80%-a egyáltalán nem az esetem,vagy nem passzolunk egymáshoz,a maradék pedig foglalt.


Pedig nem vagyok annyira válogatós.Persze ez bizonyos szint alatt nem érem be.Legyen sportos,nálam ez alapfeltétel,mivel én is az vagyok.Olyannal nem leszek aki nem vonz.

És ezek még csak a külsőségek.Olyat találni akinek a fejében is van vmi és még jól is néz ki,egyenlő a 0-val.

2014. jún. 1. 17:33
 10/11 anonim ***** válasza:

az első kommentelőket lepontozták.. nem értem miért, amikor én Velük értek egyet!

Már bocsi de sírni valóban könnyű!

Szóval rossz 26 évesen egyedül lenni, DE: közben nem tudnál elviselni pár évig inkább lakótársakat pesten, míg összeszedsz annyi pénzt, és olyan munkát találsz amiből saját albérletet tudnál fizetni?! Inkább ott vagy egymagad, és "nincs remény?" szavakat használsz.. lassan majd mi jön? ÖngyiGyöngyi leszel mert nem találtál senkit??

Nem ez az alaphangnemem, nem írtam még sosem ilyen stílusban kommentet sehova, de ezen már bocsánat de tény és való, hogy kiakadtam!

Mindenre van megoldás, csak AKARNI IS kell, és ha nem próbálok meg kiszálni a tolószékből akkor nem fogom megtudni, hogy tudok e járni vagy sem!

Ja és mi van ha mégis pofáraesel? Nos felköltözöl pestre, megpróbálod az életet lakótárs(akk)al, ha nem jön össze mert valóban olyan a személyiséged, és nem tudsz túltenni ezen a kis dolgon, és nem elég azok az előnyök, hogy ismerkedhetsz bárkivel, ott vagy a világ egyik legjobb városában, tapasztalatokat szerzel, akkor fogod magad és visszaköltözöl.

Mellesleg abba nem gondoltál bele, hogy ha pestre költözöl és megtalálod "Az Igazit" akkor Vele összeköltözöl? Vagy ha ennyire nem tudsz senkivel együtt élni és Őt sem tudnád elviselni akkor valóban maradj ott ahol vagy és ne is akarj senkit megismerni!

(mégegyszer elnézést a fogalmazási stílusomért, azon akadtam ki a legjobban, hogy három ember is megírta, őszintén a(z igaz) véleményét és le lettek pirospacsizva! Ez miatt írtam ezt a kommentem így, és valjuk csak be, cseppet sem voltam bunkó, őszinte volam, mert a legtöbb ember ezt a két dolgot összekeveri, én őszinte voltam, ígyhát ha piros kezecskét kapok, hát mosom kezeim, semmit nem tettem, nekem csak őszinte a lelkem!)

18f

2014. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!