Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt melegek/leszbikusok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt melegek/leszbikusok?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni hogy hogy reagálnátok arra ha



a,

2-3 hónapja jártok valakivel, majd elmondja hogy ö eredetileg a másik nemhez tartozott, csak átoperáltatta magát



b,

1 vagy 2. randin elmondja hogy átoperálták



:D


2014. márc. 2. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok, tetszenek a lányos fiúk, de ha az "a" teljesülne akkor kidobnám, mert szerintem taszító dolog, ha a "b" teljesülne, akkor otthagynám egyből, de nem szólnék be érte, mindenki élje úgy az életét ahogy ő akarja.
2014. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én leszbikus vagyok és sok transzszexuálist ismerek, én levágnám egyből, az átlag nem venné észre akár hónapig sem.

Nekem volt transzszexuális barátnőm, már eleve tudtam, hogy az így nem zavart.


De illik azt mondani, hogy "átoperáltatta magát", nemet váltott a helyes kifejezés.

2014. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Húú, utolsó, te mekkora egy kirekesztő vagy! Semmi tolerancia nincs benned?
2014. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*első xD
2014. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem az erdekelne, hogy miert pont a leszbikusokat kerded? Ez egy hetero embernel ugyanannyi esellyel elofordulhat. Szerintem.

Egyebkent kerdesedre valaszolva, ha SZERETEM akkor SZERETEM minden hogyan!

Ez persze csak az a. verziora ertve. b. verzional mar erdekesebb a helyzet, ha nincs kialakulva erzelem.


23LL

2014. márc. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2014. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak emiatt nem dobnám. Sőt. Ha eddig bejött, ez sem változtat sok mindenen. Valószínűleg bizonyos témák körül óvatosabb lennék, meg megpróbálnám úgy intézni hogy emiatt miél kevesebb bntás érje. Bár igazából már amúgyis igyekszem nem mondani tapintatlan dolgokat és a gyűlölködőket elküldeni az anyjukba...szóval e nem azon múlik hogy épp kivel járok.


A párom múltjában inkább azok a dolgok amik zavarni tudnak, amiket ő választott. Az mondjuk sokkal inkább nyomasztana, a párom korábban valami durván homofób vallási vagy politikai csoport tagja lett volna.


De mondjuk szerintem az a leszbikus/meleg is nagyon zokni agyilag, aki 2-3 hónap járás után se veszi észre a dolgokat. Elvégre mi se a Holdon élünk, LMBTQ közösségen, fórumokon belül jártas emberek azért tudják hogy ilyen téren merre fúj a passzátszél.

2014. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!