Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a könnyűvérű nőknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a könnyűvérű nőknek van szerencséjük a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 14:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A férfiaknak nincsenek érzéseik csak a farkuk vezérli.
2014. máj. 30. 15:09
 12/18 anonim ***** válasza:

De vannak, csak ki mikor érik be rá. Legtöbbünknek van "vadász szezonja". Nem mindenkinek persze, de sokunknak.

És akinek erre szüksége van annak visszaüt ha kihagyja. De ez nagyon hosszú szál lenne.

2014. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a könnyűvérűség tetszik nekik bennük, hanem téged kerülnek a másokat hibáztató felfogásod miatt ("minden férfi szemét állat mert nem kellek nekik")... Talán nem csak velük van a baj. Mellesleg igen, vannak akik csak a szexre mennek, de vannak akik meg nem, ez megint csak nem az ő hibájuk, ha neked csak a város Casanovái jönnek be.


Én nem vagyok könnyűvérű és mégis van barátom, vajon ez hogy lehet...? Rejtélyes, mi?

2014. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%
Mert még mindig jobbak mint a hozzad hasonló beszűkült,savanyú,prűd fapin@k.
2014. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 8 és # 11


Most őszintén szólva elég rendesen felbsaztad az agyamat. Méghogy nincsenek érzéseink?


Pont mostanában lesz egy éve, hogy szakítottam a volt barátnőmmel, mert nagyon sok fiúval megcsalt, ergo könnyűvérű volt. Hónapokon keresztül szenvedtem, mert nem tudtam, csak éreztem, hogy valami nem stimmel, de kitartottam mellette...


Erre jössz te is és ilyeneket írsz. Hát beszarok rajtad.


Nem, kruvára nem kell nekünk egy könnyűvérű nőcske sem... Azt meg tapasztalatból mondom, hogy ha valakiben nincs ez a mentalitás meg, akkor nem fogja tudni tudatosan átformálni magát...

2014. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Na most, sokan engem is könnyűvérűnek titulálhatnak, mert nem szoktam magam kéretni, tudom mit és hogyan akarok és volt néhány egyéjszakásom is. Megcsalni nem csaltam még meg senkit. Viszont volt több hosszútávú kapcsolatom, most is van, valószínüleg ő lesz az kivel összekötöm az életem.


Miért sikeresek a kapcsolataim?

Nem vagyok beszűkült, nem akarom hülye randiszabályokhoz tartani magam, azt teszem ami éppen jól esik nekem is és a partneremnek is. Nem várok illemből egy hónapot, mert jajj akkor mit szólnak mások. Nem vagyok görcsös, nem mászok rá senkire, nem akarom hogy feleségül vegyenek másfél hét után és nem erőltetek semmit. A legtöbb férfinek ez tetszik. Aki komoly kapcsolatot keres, azok sem szeretnének egy görcsös kis menyecskét maguknak.


Persze, lehet hogy rossz korszakát fogod ki a férfiaknak. Ahogy előttem is írták, van egy bizonyos vadász szezonuk. Nekem is volt, ez kellett, ahhoz hogy meg tudjak állapodni. :)


És a férfiak nevében is kikérem, hogy nincsenek érzelmeik! Ez marha nagy ostobaság!

2014. máj. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a kérdésedben. Mert könnyűvérű. Sok srácnak az is elég, ha könnyen megkapják a csajt. Persze a könnyűvérűséghez szép külső is társul, ennyivel előnyösebbek. De persze akinek nem csak szexre, utcán mutatkozni kell a nő, az nem a könnyűvérűt fogja választani.
2014. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 PearlDiver ***** válasza:

Ha a "szerencsét a kapcsolatban" a szex mennyiségével és a partnerek számával méred, nyilván a magukat 2 koktélért dugató ribizlik vezetnek.

Számomra viszont, és a jelek szerint sokan mások is egyetértenek ezzel, egy jó és sikeres kapcsolatot több lábra kell építeni, amiből csak az egyik a szexualitás. Ott van még a világnézet, elvek összehangolása, közös alkotás, tisztelet egymás iránt, közös jövőkép, közös kihívások legyőzése, és még sorolhatnám.

Szerinted aki naponta strigulázza a szexpartnereit, Joy, Glamour meg Cosmopolitan magazinokból tanulja az életet, és mindene a bulizás - mit fog tudni ebből őszintén megélni?

A választ rád bízom...

2014. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!