Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Külső, illetve belső ;-)

Kort is kérnék! :*


2014. máj. 30. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
szép arc, nem dagi, egyedi,és nem kamuzik, és ami a legfontosabb hogy kedveljen engem :D 20/f
2014. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a kicsit duci és alacsonyabb lányok az ideálisak.


Elemér voltam.

2014. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok : D 14/L
2014. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kalandvágyóbb lányok jönnek be.. Nem a plázacicák, meg akik a körmükkel vannak csak elfoglalva, hanem akik szeretnek kipróbálni mindent. Például nem riadnak vissza egy wakeboardozástól, vagy egyéb hasonló extrémebb sportoktól. Szeretnek élni, utazni, nem búval b*szottak, hanem inkább vidámabb típusúak.. Olyan, akivel lehet menni mindenfelé :) Külsőre meg.. Hát, inkább az olyan átlagos. A se nem túl vékony, se nem túl dagi :o De inkább az a befolyásoló tényező, hogy életre való legyen
2014. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külsőre: szem, haj magasság, mellméret mind1 :) De igényes, sportos legyen.

Belső: vidám, vicces legyen és találja fel magát. ne nekem kelljen rugdosni hanem legyen saját élete, hobbijai.

2014. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Külső: szép arca, formás teste, a haja hosszú legyen, a színe nem számít. Nem agyon sminkelt pláza cica, akin 2 kiló festék van.

Belső: kedves, aranyos, ne legyen nagyképű, bunkó és ribi (sok ilyet ismerek, habár szépek, nagyon sokat képzelnek magukról, és ezek miatt nem jöttem össze, egypár lánnyal),ha lenne valami közös hobbink, az lenne legjobb ha szeretne motorozni :DD


Lényegében ennyi, személy szerint nekem nagyon fontos milyen kívül és belül, ezért nem volt még barátnőm, mert akit megismertem, mind eltért ezektől, vagy bunkó vagy ribis volt. (nem szeretem ezt a szót használni, de nem tudok mást mondani, ami jellemzi őket) 17/F

2014. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs hazugság, mindent elmond, értelmes, okos, laza. Nem qrvás, ne szórja a pénzt.

Külsőleg, szép haj, szép arc. Más kb nem számít nekem, fő a fent említett belsők. 19/F

2014. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kicsi mell, szép arc, és jó fej, kedves, és nem dohányzik.
2014. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vékony, az arca legyen bájos. Olyan aranyos. A szeme megkapó. ÉS ne túl alacsony.

Szolid, ne kirívó öltözködésű, de stílusos, csinos.

Ne beszéljen trágárul. És legyen vallásos. :)

19/f

2014. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
NEEKM AZ OLYAN JÖN BE AKI ENGEDI HOGY MEG SZAGOLJAM SŐT AZ IS JÓ HA Ő IS SZERET SZAGOLNI TI SZERETEK SZAGOLNI
2014. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!