Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit tehetnék amitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tehetnék amitől jobban ragaszkodna hozzám?

Figyelt kérdés

Mi az amitől ti jobban ragaszkodtok a barátnőtökhöz? Újra fellobban a szerelem bennetek? Szóval most nem arról beszélek h ellaposodott a kapcsolat, hanem h mit "kell" tennie a lánynak h megőrüljetek érte? :) Jobban akarjátok,szeressétek,ragaszkodjatok hozzá? Majdnem 9hónapja vagyok együtt a barátommal és igaz semmi jel nem utalna arra h nem szeretne stb.. mert nem így van, nagyon jó a kapcsolatunk, csak én annyira félek az elejétől fogva h elveszítem és nem szeretném.Adnátok pár ötletet, tanácsot?! előre is köszönöm! :) 16/L Ő 18/F

Köszönöm előre is a válaszokat :)


2009. dec. 31. 02:17
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Ha már eljutottatok a szexig, akkor használhatnál bilincset.

Én nagyon szeretem, ha a barátnőm szexin, halkan mondja a nevem és azt, hogy szeret.

A közös fürdés gyertyafénynél.

És egyébként néha elég egy apró érintés, hogy feltüzeld a barátod.

2009. dec. 31. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolosszus22 ***** válasza:

Háát, egy fergeteges szexpartnertől nehezen válnék meg az biztos!

23/F

2009. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!