Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év alatt kétszer csalt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év alatt kétszer csalt meg 2 faszival?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmmel lassan 2 éve vagyunk együtt. A napokban tudtam meg, hogy a kapcsolatunk első felében megcsalt, kétszer, és nemis ugyanazzal a sráccal. Mindkét srácot ismerem, az egyik a barátnőmnek az exe a másik egy nagyon jó barátja. Miután az eset történt, furán is viselkedett, de pár hét után minden rendbe jött a kapcsolatunkban, nekem meg megsem fordult a fejemben, hogy félrelép. Mindkettő egyszeri alkalom, "csak" csók, egy buliban.

Így egy évvel a legutóbbi eset után kissé fura megtudni, főleg úgy, hogy nem is ő mondta el. Csak az tartja bennem a lelket, hogy 1 éve hűséges, és hogy ez talán már ígyis maradhat, szóval azon gondolkodom megbocsátok (egyébként minden rendben a kapcsolatunkban). A barátaim viszont simán dobnák. Nemtudom. Ti mint kívülállók, ezt hogy látjátok?


2014. máj. 30. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a nőkkel csak a baj van
2014. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs de nálam is.repülnee
2014. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én adnék neki esélyt

hisz azt írod azóta minden ok

2014. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszer részegen még elmegy, azt még megbocsátanám de kétszer már nem. Meg lehet az elmúlt egy évben is megcsalt csak Te nem tudsz még róla.
2014. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:
Repülne, mint a galamb...
2014. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt a két félrelépést sem tudom elhinni. :( annyira aranyos, okos lány, nem hiszem el hogy képes ilyet tenni. De sajnos van rá "bizonyiték" hogy tényleg megtörtént. Azóta csak változhatott, 2 évig ki lenne képes a "szerelme" szemébe hazudni?
2014. máj. 30. 22:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Tud róla? Vagy be volt piálva és talán nem is emlékszik? Sajnos olyan is létezik.
2014. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én két csók miatt nem rinyálnék. Nem feküdt le velük.
2014. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én adnék neki mégegy utolsó esélyt. Szerintem megbánta és rajtad is látszik hogy szereted.
2014. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, majd ami 2013-ban történt, azt 2015-ben fogod megtudni, és lehet, hogy nem "csak" egy smárról lesz szó.


Sok sikert a csajhoz, öcsi!

2014. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!