Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a vőlegényem "sittre"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a vőlegényem "sittre" került, mit jelenthet, hogy írt kétszer, utána semmi, már 3-4 hónapja?

Figyelt kérdés

először még azokat írta, hogy így szeret, meg úgy szeret, meg reméli, meg tudok neki bocsátani, meg kb 1 hónap és kint van, meg hálás azért, hogy legalább azonnal nem felejtettem el.

látogatni nem látogathatom.

előzetesben van. lassan fél éve.

piti bűncselekményről van szó (pénzügyi csalás féleség - nemigen értek hozzá - de nem milliókban kell gondolkodni)


2014. márc. 31. 16:51
 1/4 A kérdező kommentje:

az "előzetes" azt jelenti, hogy nem bűnös, csak épp nyomozás alatt van a dolog.

amúgy ezt sem igen értem, hogy ártatlanokat miért tartanak akkor bent, de lehet ez pénz kérdése..

2014. márc. 31. 16:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Kulcsárné ön az?
2014. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ártatlanokat miért tartanak akkor bent,


mer piti a bűncselekmény.

2014. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát pl Stohl-hoz képest, vagy mindenki máshoz képest, van amikor halálos közúti baleset okozójáról is szó van, aki szabadlábon védekezik..


akkor az egyéb gyilkosokat meg sem említem


pénz beszél csak.

2014. márc. 31. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!