Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az már szerelem ha valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már szerelem ha valaki a szét válásunk után hetekkel is hiányzik?

Figyelt kérdés
Sose voltam még szerelmes. Nem rég megismertem egy fiút akibe első látásra beleszerettem csak nem mertem bevallani, hogy ne hogy szenvednem kelljen. Ő is szeretett de ő be is vallotta. Aztán rájöttünk, hogy vannak olyan dolgaink ami miatt nem passzolnánk. Magyarul az eszünkre hallgattunk a szívünk helyett. Akkor azt hittem egy nap és elfelejtem. De sajnos nem így lett. Már lassan egy hónapja van szerelmi bánatom. Nem tudom, hogy ő mit érezhet. De azt kétlem, hogy ennyit bánkódik miattam mint én őmiatta. Most tényleg szerelmes vagyok? Mert akkor megpróbálnám vele még egyszer ha hagyja...
2014. máj. 31. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen dolgok miatt nem passzoltok? Ez fontos volna... Igen, lehet szerelem. Az ember általában a jelentéktelen embereket önkéntelenül is elfelejti.
2014. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre pont a lényeget nem írod le, hogy konkrétan miért is nem jöttetek össze...
2014. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sok a közös téma de sok a különböző vélemény ami engem nem zavar hiszen legalább izgalmasak a beszélgetések, de őt ez zavarta, legalábbis erre fogta, hogy hagyjuk abba a találkozgatást. Nekem sosem ilyen volt az ideál mint ő se külsőre se belsőre. De mégis beletudtam szeretni. Félek ha összejönnénk nem tartana sokáig viszont most így is rossz. Nem tudom, hogy így érdemes-e belemenni.
2014. máj. 31. 12:28
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondta azért nem akar tovább találkozni mert a volt barátnőjét keresi bennem és hiába vagyok csodálatos más vagyok és hiába tudja, hogy lehetetlen, hogy ugyan olyat talál most még mégse megy neki. Ez ilyen finoman lekoptató duma. Csak azt nem értem miért volt erre szükség azután, hogy ő könyörgött, hogy találkozzunk mert én vagyok az ideál csak, hogy én nem hittem el a hirtelen lelkesedést mikor erre rájött akkor múlt el a rajongása és hozta föl az exét...
2014. máj. 31. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaaaj, ez a "az exét keresi benned" szöveg. Menekülj. Toootál defektes, ne akarj tőle semmit. Nehogy már ne tudjon továbblépni az előző kapcsolatán legalább annyira, hogy az elején befogja a száját róla.
2014. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!