Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok van aki járna velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van aki járna velem? 185cm magas vagyok 73 kg rövid barna haj kékeszöld szem sportolok és szerintem van humorom 14 éves múltam

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 16:15
 1/4 A kérdező kommentje:
bárki érdeklődő erre az e-mail címre írhat: bambusz592@gmail.com
2014. máj. 31. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Eszednél vagy, kölyök? Eszednél vagy? Mit gondolsz, ennyiből meg lehet mondani, hogy milyen ember vagy? Ki nem szarja le, hány centi és kiló vagy? Szocializálódj, te idióta!
2014. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor,ha bepelenkázhatlak. 23/l
2014. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
miből gondolja mindenki azt, hogy a 14 évesek pelenkásak/pisisek?? 14 éves lány vagyok, de biztos hogy több van bennem mint egy 14 éveseket szekáló lányban.
2014. júl. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!