Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy általában jobban vonzanak a barna szemű csajok, amikor nekem kékeszöld szemeim vannak, fiúként? Mindenki más szemszínűre bukna ez lenne a szabály vagy mi?

Figyelt kérdés
A kék szeműek különösen irritálnak, valamiért ők nem jönnek be, de más szemszínűek igen, viszont legjobban a barna szeműek izgatnak fel csak nem értem miért.

2013. jan. 19. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem. Hogy lehetsz ennyire korlátolt?
2013. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom..

de én valahogy imádom barátom szép kék szemeit nézegetni :D és a legjobb barátnőmnek is kék a szeme :D

2013. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én meg fordítva vagyok, szürkészöld a szemem és eddig kizárólag csak barnaszemű pasik jöttek be.

biztos genetika, hogy minél több különböző gén van, annál egészségesebb lesz az utód és tudatalatt emiatt van hogy a másféle tetszik.

azok a világos, vakító, savas kék szeműek engem is borzalmasan irritálnak nem tehetek róla.

max. nagyon sötétkék szeművel tudnék elképzelni bármit ha már mindenképp kék kéne hogy legyen, de a szép kék szem meg olyan ritka hogy kb. 100ezerből egynek van.

2013. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És mondta valaki, hogy a partner szemszínének köze van a saját szemed színéhez???

Merthogy marhára nincs semmi köze hozzá...

2013. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet az oka hogy valamilyen ok miatt születésedkor nem vittek fel a tajgetoszra.
2013. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te csak megjátszod, hogy ilyen hülye vagy?
2013. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én barna szemű vagyok és egy kékszemű srácot nézek. De előbb kezdtük nézni egymást, minthogy rájöttem, hogy milyen színű a szeme. Csak volt idővel lehetősem közelről is megnézni. :)
2013. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!