Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, nektek számít a kinézet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek számít a kinézet?

Figyelt kérdés
Ha megismertek egy fiút és úgy gondoljátok hogy rendes,kedves és jófej akkor járnátok vele eltekintve attól ,hogy nem néz ki olyan jól ? De persze ápolt (nincs 10cm-es körme,nem zsíros a füle stb.) csak nem olyan helyes.

2014. máj. 31. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Te járnál egy kedves aranyos cukipofa RONDA lánnyal?
2014. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem a legjobb fiúbarátom, volt osztálytársam, nem túl helyes. De ismerem, évek óta, és ahogy jól megismertem bírom nagyon, és az évek alatt kialakult ismertségből simán lehetett volna több is.
2014. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Klisének hangzik, de tényleg így van: a kisugárzás számít, meg az összkép. Ha valaki a társad, valószínűleg (jobb esetben) külsőre is bejön, de hülyeség csak azért nem járni valakivel (ha amúgy minden más "oké", mert nem olyan helyes... a szépség úgyis elmúlik.) De persze ez kisarkított példa. Valakihez vagy vonzódsz, vagy nem, és nem, ez nem, illetve csak kis részben függ a külsőtől, de vannak szerintem fontosabb tényezők, amelyek együttesen alkotnak egy személyiséget.
2014. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha nem helyes de van belső kisugárzása ami megfog akkor persze. számítani az számít hogy nekem tetszen az illető.

szoval ha van benne vmi ami megfog és nem egy jóképű pasi attól még bele lehet szeretni

2014. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nincsenek előre elvárásaim, ha ránézek, és megfog benne valami, jöhet, ha nem, akkpr nem :)
2014. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(20:54-es vagyok, de lehet, hogy kicsit érthetetlen, amit írtam) Szóval a barátom nekem nyilván minden szempontból a legcsodálatosabb férfi, számára meg én vagyok a leggyönyörűbb nő. Persze mindketten tudjuk, hogy külsőre azért vannak egzotikusabb szépségek nálam, és ha modellválogatásról lenne szó, lehet őt sem választanák az első helyre, de ettől függetlenül egymás számára mi tényleg a legygyönyörűbbek vagyunk, mert ha egymásra nézünk, látjuk egymás belső és külső szépségét is (lehet, hogy nyálasan hangzik, de ha valakit jól ismersz, ez tényleg így van). Egyébként nem hiszem, hogy extrém példa lennénk, mert mindketten kb. olyan átlagos külsejű emberek vagyunk. :)
2014. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!