Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek még szerelmes?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, nagyon szerelmesek voltunk. Aztán vége lett, és úgy érzem, hogy ilyen intenzív dologban már soha nem lesz részem. Másfél éve lett vége. (32 éves férfi)
2014. máj. 31. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme van szerelmesnek lenni? Ne félj, majd elmúlik. És amúgy is, elveszíted a racionális gondolkodásodat.
2014. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, leszel.
2014. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy leszel.

A minap láttam egy idős urat, öltöny, nyakkendő, belőtt haj, meg egy hatalmas csokor virág. :D

A szerelem nincs korhoz kötve.

2014. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leszel. Nem úgy, mint akkor. Másképpen. De jó szívvel gondolhatsz vissza rá.
2014. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igyekszem jó szívvel visszagondolni, de ha tehetném, elfelejteném az egészet. Tudom, hogy az a részem marad, bármit is teszek, de úgy érzem, hogy kicsit be lettem csapva, és nem jó szívvel gondolok vissza rá.
2014. máj. 31. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Az idő múlása jobb esetben feledteti majd a múltatok árnyoldalát.
2014. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSword ***** válasza:

Mondanám hogy az idő minden sebet begyógyit, de hát az ő diplomamunkája is plágium...


Szóval vesd bele magad az életbe... Egy orosz nő /nadja/ még előtted van... :D

2014. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!