Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy lány, szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány, szerelmesek voltunk de ő már nem szeret, szóba sem akar állni velem, azt mondta hogy eltört benne valami és már nincs második esélyem, de én még mindig szerelmes vagyok bele. Mikorra fog elmúlni szerintetek?

Figyelt kérdés

Már nem bírom sokáig, az agykurkász be akart fektetni egy hónapra a kórházba, attól félt ha hazamegyek nem lát többet, a felírt nyugtatók 3 szorosát szedem, nem érdekel már semmi, ha lebasznak valamiért máskor ideges voltam most meg csak röhögök mindenen, régen minden kis sikernek örülni tudtam ma már semminek, bele sem merek gondolni hogy nem vele fogom leélni az életem, sok csaj van de egyik sem érdekel, a szex sem megy mert csak Ő van előttem, és ez egyre rosszabb, nem akarok gyógyszereken élni egész életemben de ha nem szedem egész nap csak a plafont bámulom, a munkám is lemondtam, nem látok magam előtt jövőt.

Járjak egy olyan csajjal akit szeretek de nem vagyok bele szerelmes? Végülis olyan étellel is jól lehet lakni amit nem szeretsz csak az érzés nem ugyanaz...

Rettenetesen félek mi lesz, Ő volt az igazi nekem, más lányt soha nem szerettem legfeljebb a szex miatt voltam velük meg hogy ne kelljen hideg ágyba feküdni, de annak meg semmi értelme. Minden reggel megkérdezem magamtól hogy minek kelsz fel? Pénz keresek, elköltöm, dolgozok, elfáradok, alszok. Oké hogy szerelmi bánat, majd elmúlik, majd találsz jobbat blabla de nem megy. Ja és nem 12 éves vagyok :) bőven elmúltam már 20 ha valaki azt gondolná valami emós nyavajgást olvas.


2014. máj. 31. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hiányzik belőled az akaraterő és az, hogy el tudd fogadni, vannak dolgok amik miattunk vagy sem,de elmúlnak. Nem könnyű,de tovább kell tudni lépni.
2014. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs hova lépnem, nem sok esélyt latok rá hogy megint ilyen nőt találjak.
2014. máj. 31. 11:38
 3/13 BlackSword ***** válasza:

Hát ha itt sajnáltatod magad, akkor semmi esélye... Ha csinálnál valamit, akkor több...


Önsajnálatból meg nem lehet megélni... Nekem elhihetnéd, mert ha meg lehetne, mist a Föld lakossága az én rabszolgám lenne, vagy a testőrségem, vagy az ágyasom...

2014. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez nem önsajnálat, nem azért kérdeztem hogy minél többen vigasztaljanak, az nem segít rajtam, csak választ várok.Már nem uralom önmagam, beutaltak az idegosztályra, utólsó pillanatban meggondoltam magam, túl sok dolgot kell még elintéznem, ha a doki szerint is baj van akkor már tényleg baj van.
2014. máj. 31. 12:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem te komoly depreszsióba estél. Onnan gondolom, hogy én is átestem már ezen.

Nagyon nagy munka lesz ebből kilábalni sajnos, nem egy-két nap. :(


Mikor szakítottatok? És miért? Mit mond a lány, miért nem tudja már újrakezdeni veled? Haragszik rád vagy csak megunt? Mikor beszéltetek utoljára? Hogyan próbáltál vele békülni? Neki is panaszkodtál, vagy erősnek mutattad magad előtte?

2014. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sokat bántottam lelkileg, azt mondja egyszer csak eltört benne valami és kész, vége, nem létezek többé.
2014. jún. 7. 08:25
 7/13 anonim ***** válasza:

:(((

Sajnálom.

Ami nekem segített:

1. sok sport, kimerülésig, hogy ne legyen időm gondolkodni

2. sok pörgős zene

3. átállítani az agyamat. ehhez folyamatosan mondogattam, hogy: "ő már nincs és soha nem is lesz többé", "ha szeretne, keresne"

így is hónapok teltek el, de muszáj szigorúnak lenni magadhoz, a saját érdekedben is. ne azt mondogasd magadban, mennyire szereted őt, hanem azt, hogy ő már soha nem lesz a tied és meg kell tanulni nélküle élni. ez segít. :(((

2014. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi :(((
2014. jún. 7. 10:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veled! Sajnos velem is hasonló történt. Bár ennyire nem szorultam segítségre,és szerencsére nem omlottam össze. De mély nyomott hagyott és örök tanulságot belül még ma is. Engem két éve még szeretett a fiú. Egyszer csak minden indok nélkül vége lett részéről. Még két éve meg akartuk beszélni személyesen, de nem jött össze. S csak a kérdések maradtak bennem, hogy vajon mi romlott el az ő részéről velem kapcsolatban. Kiderült, hogy mikor mi még beszéltünk volna a dolgainkról barátnője lett,ami már kb. két éve tart is. Sokat gondolkodtam, hogy egyáltalán írjak-e neki, hogy hogy van, jól mennek-e a dolgai. De mindig lebeszéltem magam erről, hisz minek. Én szeretem, de ő már mással boldog. Sajnos én azóta is csak keresem azt a személyt akivel ugyanolyan boldog és teljes összhangban lehetnék,mint régen vele. Randizgatok, nyitott vagyok, ismerkedem és nem őt keresem! Volt is 1-2 rövidebb kapcsolatom, de csak rövid lett.

Annyit tudok javasolni, a saját példámból kiindulva, hogy ne is próbáld elfelejteni, szeresd nyugodtan továbbra is! Szerintem lehetelten azt elfeledni, aki közel állt hozzád. Inkább tanulj meg élni a tudattal, hogy jó volt, hogy megismerhetted és tudod, hogy ő van. Viszont neki nem te vagy ezek szerint az igazi. El kell tudni fogadni.

És gondolj bele, hogy már csak miatta se tedd tönkre magad semmilyen értelemben, mert ha legalább nem haragban váltatok el, akkor az neki is rossz lenne. Másrészt magad miatt se tégy magadban kárt, és ne feledd soha, hogy ott vannak még körülötted akik szeretnek és lehet majd még szeretni fognak és te is viszont fogod és az igazi is rád talál!

2014. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem ez már túl sok.

Elég terhet cipelek így is, ezt már nem bírom el, minden nap úgy feküdni, úgy kelni hogy itt lehetne mellettem ehelyett meg egyedül vagyok és csak magamat okolhatom mert én basztam el az egészet, ezt már nem bírom el így, meg sehogy sem.

Nem is akarom meg nem is vagyok rá képes.

2014. jún. 14. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!