Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol a határ?

Figyelt kérdés
Két éves kapcsolatunkat én szúrtam el,belátom hibáztam,bocsánatot kértem,felhívtam elmondtam neki,de nem hajlandó békülni,mert sértődött.Szerintetek ilyenkor hol a határ ,nem szeretném magam megalázni előtte,de mivel én szúrtam el úgy érzem többet megkell tennem ahhoz ,hogy megprobáljam rendbehozni.Érdemes még egyszer próbálkozni ? Nem szeretnék erőszakos vagy értetlen lenni,de szeretném ha tudná nagyon fontos nekem,csak hibáztam..
2014. jún. 1. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyj neki időt, ha jelentkezik akkor minden oké, de ha nem jelentkezik akkor ennyi volt. Szerintem ennyi bőven elég h felhívtad, bocsánatot kértél, elmondtad hogy hibáztál. most hagyd hagy gondolkozzon, eméssze meg a dolgot, és döntsön.
2014. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne tedd azt,amit én.Képes voltam 3 héten belül többször is könyörögni,meg megalázkodni előtte,hogy mindent én szúrtam el, megváltozok stb,ő meg sz*rt rám.Idővel kitisztult a fejem, s nem is csak én rontottam el,mert ő már hónapok óta hanyagolt,csak magamban kerestem a hibát.Kiderült,hogy másfél évnyi együttlét után ő szabad akar lenni és nem kell neki komoly kapcsolat.

Ne tedd meg,hogy megalázkodsz előtte.

2014. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!