Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kor mennyit számit? Én17 ő 27

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kor mennyit számit? Én17 ő 27

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok és egy 27 éves nő kérdezősködik rolam tetszem neki,de van pasija ,pasija előtt flörtöl velem,Ez mit jelent?tapasztalatok?volt valaki idősebb nővel ,fiúval?Mit tegyek?

2014. máj. 11. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy toyboy vagy.
2014. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebben a felállásban nagyon is sokat.

Lehet csak cicázik veled, de semmilyen szándékai nincsenek veled. Esetleg imponál neki, hogy egy ilyen fiatal fiúcskának is bejön, de tényleg, amúgy semmit nem akar tőled.

Amennyiben meg a pasija előtt is flörtöl veled, akkor még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy csak piszkálja veled a pasiját, hogy na látod, drágám, még a 17 éves fiúknak is bejövök, aztán meg jót mosolyog rajtad.:)

Azért sokat ne várj ettől a dologtól.:)

2014. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet a pasija elhanyagolja, nem foglalkozik vele és így kénytelen kalandot keresni!
2014. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is csak kalandok akarnák,nem hiszem h pasiját akarná féltékenyé tenni,mert barátomtol kérdezsködött,meg h elis tudna valamit képzelni,csak sose vagyunk kettesbe,meg kezdeményezés hisz nem fiatal csaj :/ :D
2014. máj. 11. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak aztán vigyázz, nehogy a pasija eltörje a kis nyakacskádat ha ez kiderül :)
2014. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Letharia válasza:
Kérd meg szépen hogy àpoljon le! Simàn ezt tenném.
2014. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátja nyilván kevés neki, kell egy fiatal, jól teljesítő fiú is.
2014. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mázlista. Semmit nem kell tenned érte és mégis itt töketlenkedsz.Hagyd csak ki, legalább lesz mins siránkoznod később.
2014. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!