Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne, ha a párod közösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne, ha a párod közösen kiverné a haverjával?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy pénteken elment a barátom az egyik haverjához és kísérték együtt. Mikor kiderült elmondta hogy nem egymásnak csinálták. Hatalmas vita lett belőle. A párommal fél éve vagyunk együtt , és nem élünk szexuális életet.
2014. jún. 1. 20:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És nem kamu! Még normális válaszokat! Én is tudom, hogy homáros együtt verni!
2014. jún. 1. 20:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt mondanám, hogy pápá, akkor veregesd a haveroddal, engem meg hagyj.
2014. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha együtt de nem egymásnak, az még nem tragédia. Sok fiú csinálja ezt. (statisztikailag, mert én nem tudok ilyenről. ami nem meglepő, senki nem mondja be a hiradóban)

Szerintem ebből kár komoly vitát csinálni. Nem meleg, és nem is megcsalás.

Egyébként azért megkérdezném, hogy miért nem éltek szexuális életet fél év után sem....

2014. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Gondolom igen fiatalok és szerintem akkor még nem annyira gáz, ha harmincévesek lennétek, na akkor ott már komoly gond lenne.
2014. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert 16 éves vagyok és szűz.
2014. jún. 1. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos sejtettem. Erre a korosztályra jellemző ez a dolog :)

Semmi olyan nem történt amin balhézni kéne.

Azt ugye tudod, hogy a szüzességed nem áll útjában (nem nevezném érvnek) két szerelmes elementális vágyának...

Nem rábeszélni akarlak, de ilyenkor mindig visszakérdezek, hogy biztosan komolyan van e gondolva mindenki részéről ez a kapcsolat...

2014. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Komolyan gondoljuk, csak én nem vagyok felkészülve rá. Engem amúgy nagyon bosszant, h a haverjával csinálta, és nem egyedül. :(
2014. jún. 1. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:

16 éves, had döntse már el, hogy mikor akar szexelni. Attól nem lesz egy kapcsolat komolyabb, csak mélyebb.

Inkább örülni kéne, hogy nem csak a szexből állnak a gondolatai, de persze, beszéljük rá, hogy csinálja, mert ha nem, akkor nem komoly a kapcsolat...(hiába írod, hogy nem akarod, a soraidból nem ez jön le)

2014. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Értem, az okra voltam csak kíváncsi.

Nos próbálj meg efölött, tragédia tényleg nem történt hidd el :) Viszont valakinek sokat járt a szája. Betudhatjuk a tapasztalatlanságának, hogy tudhatná: ezt téged rosszul érint, és nem kellett volna, hogy ez a tudomásodra jusson. Pontosan azért, mert bántásnak éreznéd. :)


És gondolom ő is 16-17-18 körül van. Azért most már lassan ki kéne nőni az ilyen "verseny spriccek" korából :))))


Szóval fiatalok vagytok még nagyon, hibázgattok, tanulgatják a párkapcsolatot, nem ismeritek még egymás észjárását. Próbáljátok halk (emberi hangnemben) ezt megbeszélni, összeveszés nélkül.


Ajánlom a mércét, (otthon üvöltöző házaspároknak szoktam javasolni), hogy egy asztal, a két végén a pár két tagja, középen pedig egy tányér és rajta egy pingpong labda.

Amikor az megmozdul a hangerő nagy, vagy abbahagyni az asztal csapkodást. :) (gyertya is jó a lángjával) És szépen beszéljétek meg, zárjátok le, és lépjetek tovább :)

2014. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


Egy beszélgetés közepében vagyunk. Kíváncsi voltam mit válaszol. :)))

Egyébként magad is leírtad. Mélyebb.

2014. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!