Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a sz*rt csinaljak? ; (

Figyelt kérdés
Van egy fiú (26) akivel nagyon rég mindig osszejarunk. Az elejen poénos volt mert jol ereztuk magunkat egymással ha éppen ugy volt,de én nagyon beleszerettem. Nagyon csúnyán ban velem,bánt,zsarol,fenyeget. Ha nem találkozok vele akkor fenyeget,hogy megtalál házhoz megy stb...ha én nem akarom epp akkor erőszakos rettenetesen. Emelett allandoan elvisz étterembe,vásárolni,puszilgat,van hogy egyutt alszunk érzem,hogy neki sem csak egy "strigula" vagyok. L/18
2014. jún. 1. 23:18
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
26%
Menj hozzá és éljetek boldogan, de szépen kérlek, gyereket ne vállaljatok!
2014. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
84%
Te jó ég......hogy lehet valaki ennyire hülye?
2014. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
52%
wtf...
2014. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
28%
Nem tehet róla, csak lány. Mind ilyen hülye.
2014. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Megneznelek Benneteket a helyzetembe, mindenkinek,nagyon nagy a szája de senki ne mondja nekem azt hogy ha szerelmes akkor nem tur el olyan dolgokat amikről tudja nagyon jol hogy nagyon gáz...nem ezért kérdeztem, hogy primitiv bunkó semmi empátiát nem mutató senkik ide kommenteljenek.:) tovabbi szep estet
2014. jún. 1. 23:26
 6/59 anonim ***** válasza:
86%
Hogy lehet szerelmes valaki egy taplóba, aki bántja, zsarolja és fenyegeti? Ezt magyarázza már el nekem valaki egyszer.... Amúgy komolyan írtam a választ, ti inkább ne szaporodjatok a Földön, egyikőtök sem...
2014. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Ugy hogy amikor beleszerettem nem volt ilyen tapló...de amiota jobban megismertük egymast azota kimutatta a foga fehérjét...ilyen egyszeru
2014. jún. 1. 23:30
 8/59 anonim ***** válasza:
80%

"Hogy lehet szerelmes valaki egy taplóba, aki bántja, zsarolja és fenyegeti? Ezt magyarázza már el nekem valaki egyszer.... "


"Emelett allandoan elvisz étterembe,vásárolni"

Hát így ;)

2014. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
És most hogy kimutatta a foga fehérjét, nem érzed, hogy lapátra kéne tenni?
2014. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
De érzem,de egyszerűen nem megy. Es ugyerzem magam,mint egy szanalmas kisgyerek....mint valami óvodás. Hidd el ensem szvesem vagyok ebben a helyzetben. Inkabb vagynek egy férfira aki tisztelt de mégis érzem hogy ferfi mint erre.de egyszerűen nem megy
2014. jún. 1. 23:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!