Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Problemak vannak a kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problemak vannak a kapcsolatomban, mit csinaljak? Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
A baratommal az utobbi idoben nagyon sokat vitatkozunk..megpedig azon mert ugyerzem h nem foglalkozik mar velem ugy mint a kapcsolatunk elejen..sokkal tobbet log a barataival,ami idegesit.. 1.5 eve vagyunk egyutt,szoval nem keves..szeretem es felek h elveszitem, megmondtam mar neki h mi nem tetszik es nem tud mit mondani o nem gondolja igy. hetvegin csoda ha talalkozunk egy nap ugy hogy magunk legyunk.. mit kellene csinalni? :/

2014. jún. 1. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne vitázz vele felesleges , inkább te is mozdulj ki a barátaiddal és hidd el előbb utobb észre fogja venni magát , ha már te nem érsz rá amikor ő akarja .. rájön milyen rossz érzés lehetett ez neked.. és talán változtat ha nem akkor meg lehetséges hogy feleslegesen próbálkozol hiszen ha annyira nem érdekled hogy időt szakitson rád is akkor valami más gond is van ...
2014. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vicr4m ***** válasza:

Férfiaknak szükségük van arra, hogy elmenjenek a haverokkal inni, beszélgetni. Vannak olyan dolgok, amit nőkkel nem lehet megbeszélni, ez nem azt jelenti, hogy eltitkolna valamit, hanem szüksége van a barátai véleményére, támogatására is.

Legutóbbi barátnőmmel 2 évig voltam együtt, de a kapcsolatunk végén már elviselhetetlen volt amit csinált. Nem hagyott semmi szabad teret, amikor a barátaimmal voltam, folyton hívogatott, ha hallotta, hogy kicsit többet ittam, elkezdett fesztiválozni. Meg is lett az eredménye.

2014. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Penteken haverokkal volt,tegnap szulinapi bulin voltunk mind2en,aminek az lett vege h hazamentem mert nagyon felidegesitett h magamra hagyott,o meg ivott a barataival.Ma moziba ment a haverokal,es csak keso este er ra,es akkor ne legyek kiakadva ra?
2014. jún. 1. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
ha ennyire zavar, dobd ki és keress másikat, nem egyszerű?!
2014. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azert mert szeretem..
2014. jún. 1. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked nincsenek barátaid? Csinálj velük te is külön programot, egy idő után észre fogja venni magát, de ne nőj már ennyire a nyakára.
2014. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Haat nincs..vagyis van de ok is a barataikal vannaj.nem akarok gyertyat tartani nekik ugyh inkabb itthon maradok.
2014. jún. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!