Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom előadta, h ő nem vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom előadta, h ő nem vesz észre nőket, lehet, h megnézi, nem tartja számon h jó e v milyen. Erre nemrég meghallottam, amikor haverja mesélte egy másiknak, h a párom a múltkor mondta egy csajra, h milyen jó nő. Bízhatok benne?

Figyelt kérdés

én meg voltam győződve,h a barátom tényleg nem mond a hátam mögött véleményt egy szép csajról se, sőt nemhogy nem mond, meg se látja. erre kiderül,h nagyon is meséli a haveroknak h ki milyen jó nő. ez rám nézve gáz nem? szép lánynak tartanak,kissé megalázónak érzem,főleg tőle, aki előadta magát.


23/N


2014. jún. 2. 09:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kissé csalódtam benne...
2014. jún. 2. 09:02
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Úristen... Valószínű, hogy azért mondta neked azt, hogy észre sem veszi, mert ezt vártad el.

Komolyan azt gondolod, hogy egy férfi (de akár nő is) nem nézi meg a másik nemet? És nem veszi észre, ha csinos?

Lehet, hogy kapcsolatban vagytok, de ilyen szinten korlátozni a másikat az a gáz...

Hagyd a párodnak, hogy őszinte lehessen veled, és akkor nem akar majd titkolózni ilyen kis hülyeségekben.


Én a párommal együtt meg szoktam beszélni, hogy az a nő jó vagy sem. Engem nem érdekel, hogy megnézi őket, tudom, hogy engem szeret. 12 éve jól működő, őszinte kapcsolatban élünk.


30/n

2014. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiből van. Igen is meglátja a nőket, meg is nézi és biztos gondol olyat is, hogy "hű de megdugnám". Ettől nem dől össze a világ. Hűségét fogadott, nem vakságot.

Az tényleg kellemetlen ha már a haverjainak ecseteli hogy milyen jó csajt látott.. Ezt megértem, hogy rosszul esik.

2014. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, imádom a párom, de azért megnézek másokat. Persze nem feltűnően, de ha egy férfi jól néz ki, jó a kisugárzása, azt nem lehet nem észrevenni. De akár egy nőt is megnézek, ha olyan szép vagy tetszik a ruhája, haja, stb.

Ebben nincsen semmi rossz. És ha a párom megkérdezi, hogy tetszik-e ez vagy az a férfi, akkor ha jól néz ki, akkor elmondom, hogy jól néz ki. De ettől még nem érzek az az idegen iránt semmit, és nem kelti fel a kíváncsiságom.

A párom is észreveszi a nőket, akik nem biztos, hogy tetszenek neki, csak feltűnőek. De nem zavar, mivel magamból tudom, hogy én sem azért nézek meg valakit, mert érdekel.

Ilyen miatt teljesen felesleges vitatkozni meg rosszul érezni magad.

2014. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaj, de bolond vagy. Az, hogy a fiúk egymás közt mit beszélnek, az nem rád tartozik. A "meghallottam, amikor haverja mesélte egy másiknak, " - ez a baromság fontosabb, mint amit tapasztalsz? Szeret téged? Kedves veled? Szereted? Akkor azzal törődj, ne hallgatózz a haverok fecsegésébe.
2014. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úristen... Komolyan nem bízol benne, mert megnéz másokat? Mindenki néz meg másokat...
2014. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem konkrétan mert megnéz...hanem mert ezt mesélgeti,h szerinte ilyen jó nő volt, meg olyan.....ez rossz nekem.
2014. jún. 2. 09:10
 8/12 anonim ***** válasza:
De most ez miért baj? Veled van, nem? Nem csalt meg, nem? Akkor meg??
2014. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj ne légy már ilyen naiv.

Igen van amikor én is hangosan kinyilvánítom, hogy ez milyen jó pasi (nő vagyok) nincs ebben semmi. Sőt van amikor a párommal együtt nézzük meg a nőket/pasikat.

2014. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy megnéz másokat nem feltétlen jelenti azt h megakarja dugni... Illetve azt ne meséld be nekem hogy egy helyes, vagy épp izmos pasit te nem nézel meg. Tudod a mondás: Mindent a szemnek, semmit a kéznek. Vagy a szemed azért van hogy a szappan csípje, nem pedig azért hogy nézelődj?
2014. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!