Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálóm túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálóm túl vagy pedig a párom aki nem túl kedves? Bőv. Lenn

Figyelt kérdés
Mindennap átmegyek hozzá ami egy félórás busz út. Nem szoktam érte hisztizni hogy nem megyek mivel szeretnék vele lenni...Ő körübelül ezekből az alkalmakból minden 2.nap elkisér a buszmegállóig ami abból áll hogy felszállunk egy buszra 10-15 perc és benn vagyunk onnan ő visszamegy haza én meg 20 perc és otthon... Mikor őt elkellett kisérnem dokihoz átmentem hozzá és onnan mentünk most engem kéne nő dokihoz és azt várja el, hogy márpedig én menjek át hozzá és majd onnan elmegyünk. 17/l vagyok ő egy 18 éves fiú. Köszi a válaszokat!
2014. jún. 2. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagytad elkényelmesedni.
2014. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, honnan vagytok közelebb. De ha ezt csinálja állandóan, akkor jobban szereti a kényelmet, mint téged.
2014. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Állandóan ezt csinálja és úgy mond úgy lenne közelebb ahogy én gondolom, hogy Találkozunk a városban és onnan egy busz így nekem 3 busz kell ahhoz h elmenjek a nőgyógyászhoz. ő emg addig kockulhat míg én odaérek. 1. igazad van én basztam el...
2014. jún. 2. 10:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szoktam érte hisztizni"

Pedig kéne. A nők annyira beleesnek abba a hibába, hogy ők ne legyenek tipikus, hisztis barátnők, hogy átesnek a ló túloldalára...ha valami nem tetszik, szólalj fel! Nem úgy néz ki a kapcsolat, hogy a barátod eltűr téged, ez egy egyenlő helyzet...

2014. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legyél határozottabb, és mondd meg neki, hogy nem tetszik az Neked, hogy úgy érzed, hogy mindig Neked kell megtenned ezt a dolgot. Míg ő egy napot nem "áldoz" fel érted úgymond.
2014. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, lehet azt kéne... Lehetséges, hogy már szakítanom kellett volna... http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. (ezt is én írtam...:/ nemtudom már hogy mi is a jó igazából így nekem/nekünk)
2014. jún. 2. 10:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.. Ment a zöld kéz :)
2014. jún. 2. 10:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Elolvasva a másik kérdésed, én a helyedben már szingli lennék.
2014. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 xszeretetx válasza:
Mit szeretsz benne?Mi az ami miatt olyan jó találkozni vele?Gondolkozz el rajta.Az előzöt is elolvastam amit belinkeltél.Hát mi ne mondjak,szerintem ez a srác nem szeret igazán.És te sem szereted,csak félsz elveszíteni.Kérdés,hogy miért??Hisz fiatal vagy.Éld az életed!!Nem kell leragadni ilyen srác mellett.Nem becsül semmire,ha ilyet kér tőled,te meg viszonzást nem kapsz.
2014. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
túl reagálod, az egész kapcsolatot :) 18/F vagyok és átérzem a helyzetet, de kicsit túl sok lenne ha minden nap átjönne a barátnőm, mert így már nem érdekes... mert minek menjek én, ha ő jön folyton elv miatt megszűnne az, h én menjek hozzá és túl egyoldalú lenne... kicsit durcizz be rá, mond neki ha erre nem képes, akk mész egyedül dokihoz
2014. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!