Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki rossz hozzánk, becsap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki rossz hozzánk, becsap, átvág, kihasznál, hiteget elküld. Ezek ellenére is szeretjük. Mért van ez? Mit lehet ilyenkor csinálni? Hogy lehetne jobb belátásra birni? És mért csinálja ezt velem? Hol kedves hozzám máskor meg nem. Ez mért van?

Figyelt kérdés

Meg hirtelen felbukkan és rám ír valami ürüggyel.

Mért?Jelent valamit?


2014. máj. 26. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
mert hagyod. :)
2014. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Micsináljak?Az egy dolog h beszélek vele. És ha ez se segít?Üssem le :)azzal mit érek el semmit.Kedvelem szeretem őt akármilyen bolond.Ez még nem ok arra tény h mindent szabad.
2014. máj. 26. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
adj neki egy esélyt, de csak egyet, egy konkrétat hogy találkozzatok, vagy hasonló hogy bizonyíthasson, aztán ha elbukik akkor hagyd :D
2014. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vesz, komolyan, nem szeret es aki megalazza magat azt tisztelni se lehet. Azert ilyen veled mer megteheti megengeded neki es persze TE mindig megbocsatod neki igy azt csinalhat amit akar. Nyisd ki szemed!!!
2014. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Es azert ir rad mert keznel vagy es ugrassz is. Ha jobb elfoglaltsaga van akkor nem keres ez ilyen egyszeru. Es ha lenne benned ONBECSULES akkor kivagnad a fr*ancba mert ez meltatlan hozzad
2014. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem

igazatok van.

Én 6 honapig nem kerestem őt

Eltüntem az életéből.

Ám egyszer csak felbukant.

Beszélgetünk ritkán azt annyi.

Nem szeretnék már semmit tőle max barátság de ennyi.

Érthető ezek után szerintem nem?

2014. máj. 26. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!