Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem volt, hogy a párom nem őszinte velem, regisztráltam egy állprofilt az interneten és azon keresztül írtam neki a szépet. Hát nem volt ellenére, sőt, még le is tagadta, hogy van barátnője. Nagyon összekaptam vele, de végül nagy nehezen kibékültünk, állítólag nagyon megbánta, több napig kérdezgette, hogy jól vagyok-e. Mikor ezt meséltem a barátnőmnek ő is ki akarta deríteni, hogy hihetek-e a srácnak, ezért egy hát múlva írt rá és kezdett el vele flörtölni a srác először megint szintél flörtölni kezdett vele, de nekem írta, hogy tuja, hogy el volt tervezve, nagyon megsértődött, hogy nem bízok benne. Ti mit tennétek a helyemben?
2014. jún. 2. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
mint amikor rossz lapod van snapszerban: dobás!
2014. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szakítanék
2014. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő van megsértődve? Nem te flörtölgettél másokkal. Nézzen magába, hogy ha te flörtölsz mással, ő mit szólna...
2014. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak beszélgetett másokkal, nem félrelépett. Ugyanmár. :D

Ha magadhoz akarsz láncolni valakit, hogy csak rád figyeljen, akkor vegyél egy kutyát.

2014. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
állítólag másodszorra azért tette, mert tudja, hogy szívatjuk, pedig meg lett beszélve, hogy nem lesz több ilyen
2014. jún. 2. 22:26
 6/9 A kérdező kommentje:
ha csak beszélgetek másokkal nem azt írom nekik, hogy nincs barátnőm és komoly kapcsolatot keresek..
2014. jún. 2. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Uram atyám...szerintem nem is gondolta h bárki is rá fog írni....nők...ha féltékenység szaga van a lecegőben jobbak mint egy magánnyomozó.
2014. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor én szerelmes voltam, biztos nem tagadtam volna le, hogy van barátnőm.
2014. jún. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakitanék ha le tagad akkor felesleges erőltetni
2014. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!