Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hölgyek, nők, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, nők, aki már hagyta el párját, társát, barátját, élettársát, férjét és később rájött, hogy butaságot csinált, szeretné visszacsinálni, mennyi idő alatt jutott erre az elhatározásra, mennyi idő alatt kezdett el hiányozni a másik?

Figyelt kérdés
Nyilván függ ez a kapcsolat hosszától és komolyságától is, ezért szeretném kérni, ha a kedves válaszadók, ezt is leírnák a válaszaikban.
2014. jún. 3. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
3 évig voltunk együtt. Ezalatt az idő alatt volt pár alkalom, amikor szakítottam, vagy ő. De mindig visszakerültünk egymáshoz. Nekünk csupán egy nap elég volt és már hiányzott a másik.
2014. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, egy nap. És mennyi idő után jöttetek össze megint, amíg sikerült megbeszélni a problémát?
2014. jún. 3. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik Kérdező a megfogalmazásodból, hogy a hosszabb kapcsolatokra utalsz itt.

Nos jobb ha tudod, hogy ha egy hosszú kapcsolatban nem bír tovább létezni a nő és szakít, akkor abból szinte kizárt hogy újra kapcsolat legyen. Ha okos az a nő, akkor nem fogja újrakezdeni, mert épp eleget volt a férfival, és már ismeri, és tudja hogy más, mint aki hozzá lenne való... Ha butább vagy gyengébb idegzetű a nő, akkor lehet, hogy visszamegy a nő, és esetleg tisztázzák, hogy ki miben változik, hogy jobb legyen. De az a helyzet, hogy ez nem szokott működni, az emberek nem tudnak akkorát változni, és újra meg újra előjönnek ugyanazok a problémák, ergo újra szakítás lesz.

És van egy icipici százalék talán, ahol mégis sikeres lesz a töltött káposzta felmelegítése, de ez igen elenyésző, nem ez a jellemző...


Hiányozni pedig bármilyen rossz is volt a másikkal a kapcsolat, hiányozni igen, már egy nap után is hiányozhat, pusztán azáltal, hogy nincs kit megérinteni.

De csak ezért visszamenni valakihez szintén akaratgyengeség... Rossz út.


Úgyhogy szerintem jobb, ha leteszel róla...


Amikor az van, hogy megbántuk a szakítást, akkor az leginkább csak az olyan még rövidke kapcsolatoknál lehet, ahol szinte alig ismertük meg a másikat...

Vagy még lehet az, hogy valakivel nem is mentünk bele a kapcsolatba se, de utólag ezt megbántuk, mert jobban megismerve az illetőt rájöttünk, hogy nem is olyan rossz... ott még lehet esély.

Hosszútávú kapcsolat után nem igazán...

2014. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 hónap és nagyon jó kapcsolat volt csak hirtelen sok lett szerintem neki a függés....
2014. jún. 3. 10:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint a nőnek, én férfi vagyok, az elhagyott fél.
2014. jún. 3. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

1-2 napon belül megtudtuk mi beszélni a problémát!

2014. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!