Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A volt barátommal mindketten úgy éreztük megtaláltuk a másik felünket egymásban, majd két hónap után szakított, mert hisztis vagyok. Sohasem veszekedtünk. A szakítás óta nem beszélünk, keressem meg vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy érzed. Javaslom neked, hogy hagyj magadnak időt. Kb. 2 hete úgy, hogy nem találkozol vele. Ha nagyon hiányzik feltétel nélkül szerelmes vagy belé, de ha nem.. hát akkor jobb elfelejteni. Ha mégis a kibékülésben gondolkodsz, köss vele kompromisszumot! Te nem fogsz olyan sokat hisztizni ő pedig- pl. igyekszik majd a támaszod lenni.

2014. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már egy hónap telt el azóta,és semmilyen kommunikációt nem folytattam vele.egyre jobban hiányzik,én úgy szerettem őt amilyen,és ha 100adjára belémrúg akkor is szeretni fogom,mert érzem hogy ő nekem a legszebb napraforgó a réten és nem akarok mellette elmenni.de félek neki már nem kellek.
2014. jún. 2. 19:36
 3/5 DEXTER22 ***** válasza:
Mien szépen leirtad a szerelmet :( sajnalom h igy vagytok...lehet hogy ő már tovább lepet ha nem keress ...lehet h jobb lene ha megpróbálnál te is tovabb lépni ..
2014. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha két hónap után szakított veled, akkor nagyon-nagyon messze vagytok attól, hogy az igazi legyetek egymásnak. Ráadásul ha egy szót se szól csak hirtelen szakít, akkor elég buta is.
2014. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért mert korábban miikor beszéltünk mind a ketten ugyanúgy voltunk az érzelmeinkkel. Annyira megértettük egymást, mindenben. Soha nem veszekedtünk. Olvastuk egymás gondolatát, annyira megértettük egymást. A jelenléte nyugalmat adott,soha senki de még barátok közül sem volt velem ilyen kapcsolatban, hogy Ennyire bízok benne és nyitott vagyok vele. Nem is értem hogy miért mentünk szét,azon szoktam gondolkozni ha szeret akkor így is szeretnie kellene és nem elengednie.
2014. jún. 3. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!