Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Hogy viszonyultok ahhoz, hogy párotok nélkületek megy bulizni, (diszkó, vagy haverhoz)? Nem szilveszterre vonatkozik elsősorban, mindennapokra

Figyelt kérdés
Persze fontos mindkét félnek a kapcsolatban saját kis magánszféra, ami pl. haveri kört jelent. De mi van akkor, ha pl. mint én, utálom a párom haveri körét, mert pl. isznak, ha berúgnak, egyikük lehányja a ruháját, a párom ruháját is, vagy éjjelente jönnek "vendégeskedni" hozzánk amikor nekem aludnom kellene, mert másnap dolgozok... Ha pl. ezeknél maradt a párom egész éjszakára, nagyon dühös lettem. Jöttek-mentek ezek az "haverok" a lakásunkban, besokalltam... Hogy lehet ezt elviselni?
2009. dec. 31. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehányja a ruháját?? !! :O lol Hány évesek ?? 16 ??? Amúgy ez elég gáz így, amit leírtál, de érdemben nem tudok válaszolni, mert fiú vagyok :DDDD Mondjuk beleképzelhetem magam, h a barátnőm barátnői éjjel hozzánk jönnek, és lehányják egymást......ááá inkább mégsem képzelem el XD

Boldog új Évet!!

2009. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Boldog új évet Neked is és mindenkinek! :-)

Mindenféle korú haverok, igen, lehányta egyik magát és a párom kabátját is. Irtó nagy cirkusz volt ebből itthon....

2009. dec. 31. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

eleinte nem zavart,hogy kikkel van,hétvége az enyém legyen


most már több éve együttvagyunk,rászokott arra,hogy csak ugy megy bárhova,ha megyek vele,de azokat az embereket én is ismerem,joba vagyok velük

az olyanok meg szépen le lettek épitve,akikről ugy gondolom,hogy rosz hatással voltak rá

nem tilatkozott,inkább van velem,mint azokkal...

egyedül melos munkatársaival megy,akkor nem megyek vele,de azt is csak azért mert eléggé zártkörü,de onnan is hozzám jön egyből,pedig mostanában még én mondogatom neki,hogy nem kell rajtam lógnia,mert ő már a másik véglet lett ebből a szempontból

nem viselném el,hogy mindenféle emberkéket felhozzon,ha meg összehányják a ruháját,akkor mossa ki ő...ha meg ottmarad,akkor fix h nem föznék neki pár napig...egyen is náluk,meg aludjon ahol akar...

2010. jan. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!