Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt tönkrement egy kapcsolatom. Nekem első kapcsolat volt neki nem. A tapasztalatlanságom vezetett oda hogy megromlott az egész. Sokat veszekedtem hisztiztem vele ok nélkül. Semmit nem tettem a kapcsolatunkért csak elvártam tőle mindent. Szakítottunk azt is én kezdeményeztem. Évek teltek el. Nem tartottuk semmilyen formában a kapcsolatot. Felnőttem megkomolyodtam. Véletlenül pár hónapja összefutottunk. Rájöttünk még mindig szeretjük egymást. A gond az hogy ő fél újrakezdeni, beskatulyázott egy hisztis kislánynak, mivel az voltam és az ő tudatában így élek. Már látja hogy nem vagyok az de mégis újra és újra előhozza azt a sok negatívat. Szeretnék neki bizonyítani de mindig azt mondja nem kell megváltoznod nem illettünk össze. Nem miatta változtam meg csak ezt ő nem érti.
2014. jún. 3. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom tehetsz e ez ellen bármit. Én ugyanígy vagyok, a pasi oldalon. A volt barátnőmmel már több mint egy éve szétmentünk hasonló okok miatt. Marhára meguntam a sok hisztit, mindent megadtam neki ami tőlem telt, de soha nem volt elég, állandóan veszekedtünk, állandóan megsértődött és egyszerűen betelt a pohár. Ott nekem volt ő az első kapcsolatom, azért is tartottam ki mellette sokáig, mert bennem volt a stressz hogy mi van ha nem lesz más. De egy bizonyos pont után már nem érdekelt, csak ki akartam őt taszítani az életemből.


Ami számodra a hasznos (bár jelen esetben haszontalan) része a válaszomnak az az hogy NINCS az a pénz amiért én újra összejönnék vele. Akármilyen változást látok, biztos hogy nem kezdeném el újra, mert nem illek vele össze. És ezt egy életre megtanultam. A vér pedig nem válik vízzé, én is nehezen hinném el hogy megváltozott.

2014. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tapasztalatlanságom miatt volt a sok hiszti. Mivel azóta voltak kapcsolataim egyikben sem volt ez a probléma. És most sincs. Megteszek érte mindent. Már nincsenek elvárásaim. De a skatulya ellen nem tudom mit tehetnék. Van rólam egy kialakult képe és bármi amit teszek jelenleg azt hiszi megjátszás.
2014. jún. 3. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Az idő feloldozza
2014. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos pont erről beszélek. Ő elkönyvelt magában úgy, ezt nehéz lesz felülírni. Próbálkozni kell, de azért ne túl rámenősen, aztán ha elég kitartó vagy, talán ad egy esélyt. Én mondjuk nem adnék az exemnek, de ott sok dolog közrejátszott, talán nálatok más lesz.
2014. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megteszek minden tőlem telhetőt. Ha nem akarja akkor hagyom. Csak az a baj hogy valamiért nem akar elengedni keres nekem meg nincs erőm elküldeni. Csak unom hogy állandóan a negatívumokat hozza fel.
2014. jún. 3. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg állítsd ultimátum elé és kész. Ha már ez van egy ideje mond meg neki őszintén mi a helyzet. Te megváltoztál, szívesen újra kezdenéd vele, DE csak tiszta lappal. Ha ez így neki nem felel meg, és húzza a száját akkor pedig igenis faképnél kell hagyni! És élni tovább az életed.
2014. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!