Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetben, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel ritkán tudok csak találkozni, tegnap találkoztunk ismét 3 hónap után. Úgy volt, hogy csajbulit tartunk, de nem tudtunk sok időt együtt tölteni, mert a barátom (a párom) mindig hívogatott, zavart minket. Már kb másfél hete tudta hogy én találkozok a barátnőmmel, úgy volt hogy ő meg megy a haverjaival, csak közben mindenki lemondta. És ahelyett hogy otthon maradt volna és lefoglalta volna magát (ahogy barátnőm pasija, vagy mint fordított helyzetben én is), inkább elment egyedül kocsmázni, unalmában meg engem hívogatott. Nem akartam őt sem lerázni és megbántani, de a barátnőmet ez nagyon zavarta, mert mi a párommal szinte minden nap együtt vagyunk, vele meg egy nagyon ritkán tudok csak, ezért legalább ezt az egy estét kibírhatta volna. Nem azért, nincs vele semmi baja, de vannak dolgok amiket nem biztos hogy egy férfi előtt akarunk megbeszélni, remélem értitek...


Mit tehetnék, hogy a barátom ne viselkedjen így, de ne bántsam meg? És a barátnőmet mivel tudnám megbékíteni?


2014. máj. 4. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
szánalom a pasid :D tarts ki mellette...:D
2014. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy annak a "barátnőnek" van f.-je:D Most képzeld a blamát, miközben te szövegelsz, a párod pontosan tudja az igazat:D Én a helyedben olyan csendben maradnék, hogy még:D
2014. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Értesd meg a pároddal, hogy ez így nem oké, legközelebb ne csinálja ezt. Ha mégis hasonló szitu lesz, némítsd majd le a telefont, és ne foglalkozz vele. Utána biztos kiveri majd a balhét, de valahogy muszáj megtanulnia ezt a leckét
2014. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!