Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Télleg én reagálom túl ezeket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Télleg én reagálom túl ezeket? Neki van igaza? :S

Figyelt kérdés

1.A vita lényege:Msnen irogatnak fiú ismerőseim hogy találkozzak velük meghogy "szeretlek"

A barátomat ez annyira zavarja,hogy minden nap összeveszünk ezen,és mikor lefekszünk aludni este,mondja hogy menjél xyhoz..

Akik irogatnak tudják,hogy van barátom csak értetlenek,aki nagyon nem tetszett a barátomnak leis tiltottam,de mindig talál valaki újat,aki épp nem tetszik neki,énmeg nem fogom miatta letiltani az összes fiú barátom..


2 Szó nélkül elvitt 5ezret a pénztárcámból..Amikor rákérdeztem,hogy ő volt e fel volt háborodva hogy hogy gyanusíthatom meg,pedig nyilván csak ő lehetett.Kb 1óra faggatás után bevallotta,de azt mondta nem akart meglopni,hanem azt hitte nem veszem észre,és majd fizetésekor visszaadja..Barátnőmnek írtam,hogy nincs meg a pénz,és ő háborodott fel hogy elmondom mindenkinek hogy vett el pénzt.


3.Megbeszéltük,hogy együtt szilveszterezünk,ezért én lemondtam minden házibulit,talit barátnőkkel,mindent.Na amikor már mindent véglegesen lemondtam bejelentette tegnap,hogy ja ő megy ma dolgozni..10ig dolgozna elvileg..Mondta hogy 6kor felhív hogy milegyen hát nem hívott,tehát már télleg nem tudtam szervezni semmit magamnak,sőt még most se ért haza,pedig 10percre dolgozik innen gyalog..Ha majd megemlítem neki egy "bocs"-csal elfogja intézni..Igaza lesz?én reagálom túl?


4.Ő gépezhet akármikor,viszont ha én gépezek akkor amikor itthon van az zavarja,holott ő az egész délelőttet végig szokta gépezni..Tegnapis éjfélkörül összepakolt,hogy ő megy el innen,mert gépezek és nem vele foglalkozok,holott ő mondta hogy álmos és már szinte aludt (meg összevesztünk még előtte) én meg átjöttem gépezni mer nemvoltam álmos,meg elegemlett a veszekedéséből..


most kicsit felb*sztam magam,de nincs igazam?:S


2010. jan. 1. 00:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de kérlek ne b*szd fel magad :(
2010. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

új párt kívánok neked 2010-re

olyat aki szeret is

2010. jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

túléltem végülis,de jobb lett volna egy csajos este,bár a kutyusom kicsit kárpótolt.:)


az a baj,hogy teljesen biztos vagyok benne,hogy szeret,mert már bizonyította...Anyával és öcsémmel az év 90%-ába nem jövünk ki,és ő mindig mellettem van,és segít mindenbe,naprapontosan tudja a hófordulót is,a szüli és névnapom is mindent..Mindenbe ő az EGYETLEN aki mellettem áll,és aki megvigasztal..csak ezek a hülyeségei rosszul esnek..

2010. jan. 1. 00:39
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
ez nem szeretet, ez kihasználás és uralkodás, "cserébe" néhány "figyelmesség"...
2010. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
hát teljesen igazad van.és ő most elment bulizni nélküled vags mi?
2010. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
F*szkalap ez a gyerek.
2010. jan. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

dobd ki ezt a hisztis pasit!

ismerj meg néhány új arcot! talizz az msn-es ostromlókkal! ;)

hamar el fogod felejteni az exedet.

és az, hogy a párod mindeben melletted van, az nem erény, hanem alap.

F

2010. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ha vele maradsz.
2010. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szeret, persze... szeret birtokolni, irányítani téged. Ha mazochista vagy, akkor maradj vele, de akkor utána ne nyafizz hogy csak azt csinálhatod amit megenged. Ne siránkozz, hogy a tulajdona, a szolgálója lettél. Attól még szerethet, persze. A háziúr is szereti a cselédeit.

Vagy másik lehetőség, keresel egy normális pasit, ezt a marhát meg kipenderíted. Légy észnél, ember! Lehet, hogy szeret, de őszintén: aki igazán szeret, az tenne ilyeneket veled?

2010. jan. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

reggel 6kor ért haza,de autóbalesete volt:S

veszekedtünk úgy negyed 8-ig aztán elaludtunk,az előbb keltünk és kb megbeszéltünk mindent..nemtudom..este kérdezgette hogy megcsaltam e mondtam hogynem erre ő hogy mekkora ribanc vagyok:S tudja hogy megcsaltam:S aztán reggel bocsánatot kért szinte sírt..nemtudom..

2010. jan. 1. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!