Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány fiú tényleg már jelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány fiú tényleg már jelnek veszi azt is, ha egy lány rájuk köszön/mosolyog?

Figyelt kérdés

Beszélgettem teljesen barátilag egy fiúval facen. Ő kezdeményezett, én meg nem vagyok pofátlan, válaszolok neki,de teljesen barátilag, nekem nem jön be.Meg most amúgy sem szeretnék kapcsolatot,épp azon vagyok,hogy az exem elfelejtsem,aki csúnyán megbántott.


Tegnap amint mentem suliba barátnőimmel csevegtünk,nevetgéltünk közben jött szembe ez a srác, én meg gondoltam nem leszek bunkó és ha már beszéltünk ráköszönök.

Ma meg írt,hogy mennyire örül,hogy felismertem, s elkezdett bókolni elég nyálasan,hogy milyen szép a mosolyom és el akar hívni üdítőzni.


Látszott rajta,hogy nyomulni kezdett azóta.Miért vette ezeket olyan jelnek,hogy talán nekem is bejön? Én tényleg nem akarom megbántani, s nem szoktam bunkó lenni, de üdítőzni nem szeretnék elmenni,mert végül tényleg azt fogja hinni,hogy lehet valami.Most nem tudom,hogy mondjam vissza ezt,úgy hogy ne bántsam meg.


Ennyi miatt tényleg azt gondolhatja valaki,hogy bejön a lánynak?


2014. jún. 3. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
y :D
2014. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
talán csak tetszel neki :) és azért vette jelnek a köszönésed :)
2014. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki, hogy köszönöd a meghívást de nem élsz a lehetőséggel. Ha nem érti mondd meg hogy te csak barátkozni szeretnél. Ennyi, nem kell nagy ügyet csinálni belőle.
2014. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csinálok ügyet belőle,csak tényleg nem szeretném megbántani,olyan kis 'ártatlannak'tűnik.
2014. jún. 3. 18:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt az ügyet csinálni belőle úgy értettem, hogy kiírsz emiatt egy kérdést, pedig triviális a megoldás. :) Szóval egyszerűen elutasítod a meghívást, esetleg tisztázod vele azt is, hogy részedről ez legfeljebb barátság.
2014. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy mindent jelnek vesz, hanem arról, hogy nem érdekli, hogy van-e jel!
2014. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Előtte nem bókolt ennyit, meg el sem hívott. Csak miután látott. Annak is örült,hogy rámosolyogtam, pedig az nem konkrétan neki volt... :D
2014. jún. 3. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 magamból kiindulva én azt tudom mondani, hogy én inkább olyasmit is jelnek veszek ami nem az, és nem arról van szó hogy nem érdekel hogy van-e jel.
2014. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg kéne vele ezt beszélned,amég nem késő.Egyszerűen mond meg neki,hogy csak barátként tekintesz rá,és nem akarsz többet.
2014. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!