Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfogadni! A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni! A barátom elmegy mit tegyek? Hogy engedjem el? Több lent

Figyelt kérdés
Na szóval a barátommal 1 éves és 4 hónapja vagyunk együtt és én ugy érzem megtaláltam az igazit ugy érzem ő a nagy Ő. De sajnos ajánlottak neki egy munkát Mexikóba és azt mondta ne menjek vele majd csak akkor ha tudunk együtt élni és eltudjuk magunkat tartani. de hát az még mikor lesz.
2014. jún. 3. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mexikóba drogfutárnak?
2014. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem
2014. jún. 3. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy utána mész, vagy vége. Bár attól függ, mennyi időre kerül oda, pár hónapot ki lehet bírni egymás nélkül, éveket már képtelenség, nagyon kevés embernél működik ilyen mértékű távkapcsolat...
2014. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért mondta, hogy ne menj vele?
2014. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:(
2014. jún. 3. 20:14
 6/9 A kérdező kommentje:
azért mondta hogy ne menjek vele mert nem tudnánk még megélni
2014. jún. 3. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:

:(

Engedd el, nem tudsz mit csinálni. Legalább szépen válj el tőle, ennyit tehetsz meg érte, és ha később folytatni szeretné, inkább erre emlékezzen, mint egy rossz szakításra...

Igaza van abban, hogy felelőtlenség úgy odaköltöznötök, hogy nincs stabil háttér mögöttetek (anyagilag, főleg).

Ebből feltételezem, még fiatalok vagytok.

Sajnos ilyen előfordul. Engedd el, és térjetek vissza erre, ha még néhány év múlva elegendő pénzetek lesz és felelősségeetek, és érdeklődtök is még egymás iránt/szeretitek egymást, tiétek a jövő.

Beszéljétek meg higgadtan, ki hogy látja ezt.

2014. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen mindenki válaszát
2014. jún. 3. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:
De még mindig nem mondtad, mennyi időre megy ki.
2014. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!